Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi történik velem, mi a baj?...

Mi történik velem, mi a baj? Már nem feszül a cicim a tejtől,hanem teljesen össze tudom nyomni olyan puha.

Figyelt kérdés
Ha megnyomom,jön belőle a tej,de félek,hogy el fog apadni,azért olyan puha,mert kevesebb a tejem.Szopi után még spriccel belőle egy kicsit ha megnyomom,és pár napja a babám nem hajlandó elfoogadni a bal mellemet.Szerintetek mit csináljak?
2009. jan. 1. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódjál. Én két kislányt szoptattam, 3-3 évig, de nálam is ugyanígy volt. Néhány hét után már nem olyan kemény a cici. Először én is megijedtem, de ez normális, nem fogy a tejed.

Amíg nem fogadja el a bal oldalit, addig feltétlenül fejjél. Megpróbálhatod "becsapni" is, pl. úgy, hogy hónaljtartásban szoptatod meg a balból. Akkor lehet, hogy azt hiszi, hogy a jobb oldali az. Vagy lefekteted a bal oldalára (így mintha a jobb oldaliból kapná majd), te meg félig az oldaladra félig hasra fekszel, és a bal oldalit adod neki, vagy ellentétes irányban fekszel oda hozzá (tehát a fejed a lába felé), és úgy kapja a bal cicit.

2009. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinálta pár napig. Én áttettem a másikra, aztán minden evésnél megpróbáltuk megint. Mindenképpen próbálgasd! Az éjjeli etetésnél semmi baja nem volt vele és abból is szopizott. Valószínűleg nehezebben jön belőle, mint a másikból, vagy ki tudja... Ne add fel! Nem tudom azóta sem, hogy miért csinálta, de szerencsére egy ideig tartott csak. Amúgy meg, nem baj, ha már nem feszül a melled, sőt! Már beállt a kereslet-kínálat! Attól még bőven van tejed, főleg, hogy spriccel is! Sok sikert!
2009. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is azt vettem észre magamon, hogy már nem feszül a mellem a tejtől ugy mint az első pár napban. (most 14 napos a babám, és teljesen puha a mellem, pedig van tejem, mert evés után még tudok fejni is belőle! :) hogy miért ilyen azt nem tudom, de ha van elég tej, akkor minden ok, és ez a fontos :) üdv! Ne aggódj!!!
2009. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!