Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet baja a babámnak, ha...

Lehet baja a babámnak, ha Pantoprazolt vettem be?

Figyelt kérdés

Beleestem abba a hibába, hogy megbíztam az orvos szavában és csak azután olvastam el a betegtájékoztatót, miután bevettem a gyógyszert…. És szoptattam is.


Tegnap voltam fül-orr-gégésznél, aki felírta nekem a 40-es Pantoprazolt, előttem nézte meg, hogy szabad-e szoptatás alatt alkalmazni, ezért eszembe sem jutott megkérdőjelezni.

A gyógyszertárban is szoktam mondani, hogy szoptatok, de ez pont most kimaradt.



3 hónapos a kisbabám, még nagyon nem szeretném abbahagyni a szoptatást.

Az tuti, hogy nem veszek be több gyógyszert.


Ma mikor szoptathatok újra nyugodtan, ha a gyógyszer felezési ideje 1 óra?

6-kor vettem be.


nov. 25. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint volt pulmós nővér, jelenleg hospice nővér engem is érdekelnének ezek a tünetek.
nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A rákfajtának, ami nekem volt kifejezetten egyértelmű jele az éjszakai izzadás, egész test viszketése, duzzadt nyirokcsomók hónapokon át, köhögés, fogyás és ha ez nem lett volna elég az arcom is durván vizesedett. Vérképen az LDH szint megemelkedése is tumorra utal. Nem minden rák ilyen egyértelmű, ezzel tisztában vagyok. De én hiába éreztem, hogy nagy a baj, el volt olyanokkal intézve, hogy biztos száraz a bőröm, kenjem testápolóval. A köhögés miatt végül elküldött tüdőgyógyászatra, hogy biztos asztmás vagyok és a tüdőgyógyász egyből megerősítette, amit gondoltam.
nov. 25. 11:05
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Aha. Szép mese.
nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jaj, nem tudtam, hogy leleteket is csatolnom kell. 😆 Mi van ma az emberekkel? Én itt inkább elköszönök. 👋🏻
nov. 25. 13:14
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell leleteket csatolni, de kamuzni se
nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
Mi ez a rákfajta? Mert ezek a tünetek lehetnek stressz jelei is. Legalábbis nekem hasonlóak voltak és nem voltam rákos, csak masszívan ideges a meló meg a tanulás miatt…
nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!