Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális,hogy este mintha nem...

Normális,hogy este mintha nem lenne tejem és a baba állandóan csak szopizna?

Figyelt kérdés
3 hetes, bele alszik az evésbe, leteszem alszik picit aztán megint keres. Mintha nem lenne tej a ciciben, nem lakik jólfele
febr. 7. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Szoptasd mindig, amikor igényli. Kicsit közben segítsd neki, hogy nyomod gyengéden a melled. Lehet, nem tudja erősen szívni.


Beszéld meg a védőnővel.

febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Este kevesebb, de zsírosabb a tej, jobban meg kell érte dolgozni. Meg biztos azt is érzi, hogy le akarsz lépni, és szopizással hív vissza. Nincs ezzel semmi baj, szoptasd igény szerint, majd kialakul, és könnyebb lesz az altatás. De nem a tejmennyiséggel van gond, ne aggódj amiatt.
febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Este mindig kevesebb, pihenj többet több lesz a tej is :)
febr. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
"le akarsz lépni". :D Ja,mert anyának nem szükséges se a nagy wc,se ennie,se pisilnie,szükségletei nincsenek,megszűntek,robot. Kérdező az viszont igaz,hogy este kevesebb a tej. Könnyebb szerintem nem lesz,egy anyatejes csecsemőnél végig nehéz,ha 2 évesen szoptatod akkor is,ha nem olyan típusú pici. Ha viszont nem olyan típus,akkor könnyebb lesz picit majd. Kitartást!
febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

4, nyilván szüksége van rá az anyának is. Este én is mindig alig várom hogy elaludjon aztán jöhet az én időm.:D

De nyilván ha a baba azt akarja hogy ott legyen, vagy csak cicizni akár vagy csak közelséget akkor hívja. Éhség ide vagy oda. Az elején az én lányom is mindig elaludt a cicin. A cici meg a szájában volt, konkrétan cuminak használta.

febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, nem mondtam, hogy baj, hogy le akarsz lépni. :D Imádom a gyerekeim, de alig várom, hogy végre aludjanak, és legyen egy kis nyugi.
febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy éhes marad, a szoptatás megnyugtatja, érzi hogy ott vagy, kellesz neki. Úgy tud csak aludni. Tudom faraszto. En is etetes közben írok. Este csak így alszik el. Újszülött korától egyszerűen nem lehetett felébreszteni a cicizés közben es máshogy sem aludt el. Ha a súlya nem csökken én egyelőre nem aggódnék. Még nagyon pici. Majd lesz jobb is.
febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3as, nekem speciel nem volt este kevesebb, sőt az első 3 hónapban kb folyt belőlem ejjel is.
febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Jó neked. Én azért a piciért is megküzdöttem,ami estére még annyi se volt,sajnos. Babás csoportba rendszeresen panaszkodtak az esti tejmennyiségre. De ez biztos genetika is egyébként,ha nálad meg több volt. Remélem a másodiknál nálam is sikeresebb lesz a dolog.
febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9, remelem masodszor jobb lesz 🙂
febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!