Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6dik hónapos babám állandóan...

6dik hónapos babám állandóan rángatózni kezd szoptatáskor, ráadásul ez is van mellette (kép) Megnéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


Szopizáskor nem szív-nyel-megnyugszik, hanem (ha egyáltalán hajlandó szopizni) akkor rug a lábával, kapálózik, ökölbe szorítva a kis kezét püföli vagy súrolja a szemecskéit (főként, ha álmos) és ki-bekapja a cicit - egy tortúra az etetés. Születésétől kezdve rossz evő volt, fokozatosan romlott a helyzet, de így már tűrhetetlen a szoptatás. Ráadásul ha nyűgöd, akkor elszántan keresi a cicit, majd ahogy rátapadt azonnal sírni kezd és fordul el, majd megint kezdi elölről. Ez mitől lehet?? A képen látható két fehér csík az ínyén, ez fogzás? Vajon ettől lenne ez a rossz állapot? Kb 1 hónapja ennyire durva a helyzet, létezik, hohy ilyen hosszasan kínozza a foga?


2021. dec. 6. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a képen még nem az. A leírtak alapján én hasfájásra tippelnék, elég tipikus a láb húzkodása, rugdosódás. Mennyi idős a baba?
2021. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Irtam, 6dik hónapos. Pontosabban december 2-an volt 5 hónapos
2021. dec. 6. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
De hülye vagyok, kár, hogy nem verte a szemem 🤦‍♀️ mondjuk így a hasfájás nem túl valószínű, lehet valóban a foga, az sokáig tudja kínozni, akkor is, ha kibújni még nem akar.
2021. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanmár, hosszú szöveget írtam, köszi hogy egyáltalán elolvasod ès segíteni próbálsz:)
2021. dec. 6. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak babák, akiknek kifejezetten jól esik a fogzási fájdalomra a szopizás, és vannak, akiknek annyira kellemetlen érzés a szopizással járó vákuum a kis ínyükre, hogy kézzel-lábbal menekülnek. Az én kislányom is az utóbbiba tartozott, pedig kereste a cicit ezerrel. Én anaftin baby-t kentem az ínyére a szoptatás előtt pár perccel, az sokszor segített. Fő a kitartás & türelem!! 🥰😉
2021. dec. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!