Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki tápszerrel potolt annak...

Aki tápszerrel potolt annak nem utasította el a cicit a baba?

Figyelt kérdés
Szeretném kizárólag anyatejjel táplálni de a védőnő szerint kevés a 100-150 g közti hizas. Valamint éjjel azert nem alszik mert kevés lehet neki a tejem és momdta h próbáljam meg pótolni. Nappal szépen alszik este fürdés után meg csak a karomba és nem mélyen majd vmikor hajnalba alszik el normálisan. Viszont engem lelkileg kicsit bánt h nem tudom csak szoptatni és úgy érzem csődöt mondtam .
márc. 21. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne cumisuveggel add a potlast es akkor nem lesz problema. Pohar, fecskendo, de a legjobb lenne ha szoptatas kozben szondaval kapna.

Az ejszakai alvas pedig nem ettol fugg, nekem 6 hos koratol egyeb okokbol tapszeres lett a kisfiam, ugyanugy rohadtul sokszor kelt ejjel, ez nem valtozott.

Itt a hizas valoban problemas, a havi 100 -150 gramm keves.

A legjobb lenne, ha beszelnel egy szoptatasi tanacsadoval. Lehet le van nove a nyelve es azert nem tud hatekonyan enni.

márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj, de nem tudom megérteni, hogy a szoptatás miért csinál lelkibeteget egyes anyákból. Keress fel szoptatási tanácsadót, rengeteg van belőle.
márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vannak akik lelkileg gyengébbek . Én nem tartom magam annak de most vagy a hormonok játszanak velem vagy nem tudom. Sírós se voltam soha ennek ellenére mióta megszultem jelentéktelen dolgokon sírni tudok pl ha a zv be látok egy olyan jelenetet meg konnyezem
márc. 21. 11:45
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Normális védőnő arra bíztatna, hogy tedd minél többet cicire, hogy beálljon a kereset-kínálat.

Ha cumisüvegből pótolsz, azzal okozhatsz cumizavart.

Amúgy a tej szoptatás közben termelődik.

márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Havi vagy heti 100 g a hízás? Mekkora a baba?
márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy nekem egyik gyereknél sem okozott.
márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hetente . 56 cm és 4600g és született 51cm és 3480gal . Most vasárnap töltjük a 8hetet
márc. 21. 12:00
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

A védőnő nem szoptatási tanácsadò. Kifejezetten kàros dolgot ajánlott. Jól fejlődik a gyereked, nincs indok a pòtlásra. Azért eszik éjjel is, mert 8 hetes.

Ha a védőnő szakember területére kontárkodik, nem kell neki hinni. Nem adnál a gyerekednek antibiotikumot, nem vetetnèd ki a mandulàjàt, csak azèrt, mert azt mondja. A szoptatàsi tanàcsadó nem hiàba tanult èvekig a tudàsàèrt meg a címèèrt.

márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De, elutasította. 4 hónapig kínlódva adtam vegyesen.

Egyébként ő pótolva se hízta meg a 150-et, úgyhogy utólag lehet teljesen felesleges volt feladni a szoptatást, mert az étvágya volt akkora, nem a tej kevés. 8 hetes koráig 810 grammot hízott.

Testvére 1,25-öt hízott 8 hét alatt. Vele is zaklattak, de anyatejes maradt és 5 hónaposan már 8 kiló volt a kevés tejtől.

márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ez a heti hizas? Ne szorakozzon akkor mar a vedono! Emiatt ne potolj.
márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!