Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki tápszerrel potolt annak...

Aki tápszerrel potolt annak nem utasította el a cicit a baba?

Figyelt kérdés
Szeretném kizárólag anyatejjel táplálni de a védőnő szerint kevés a 100-150 g közti hizas. Valamint éjjel azert nem alszik mert kevés lehet neki a tejem és momdta h próbáljam meg pótolni. Nappal szépen alszik este fürdés után meg csak a karomba és nem mélyen majd vmikor hajnalba alszik el normálisan. Viszont engem lelkileg kicsit bánt h nem tudom csak szoptatni és úgy érzem csődöt mondtam .
márc. 21. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem utasította el, 1 évig volt vegyesen táplálva, de azt hozzátenném, hogy pótolva sem hízott annyit, amennyit elvártak... Így is ugyanúgy kaptam az ívet minden egyes mérésnél, X hónapig, hogy nem hízik eleget, majd X hónapig, hogy túl sokat hízik... (Már 5 éves, teljesen átlagos súlyú.)

És persze minden baba más, van, akinek elutasítja.

márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#8 felfogok keresni egy szakértőt és meglatom mit mond hogy hatékonyabban menjenek a dolgok.

#9 minden cicizes úgy zárul hogy vigyorog játszik vele úgy h nem gondolnám h akkor keveset szívnak ki

#1 jó kis combja van,kis pufok arca, kis tokaja tehát én nem látom azt h sovány lenne. Meg sűrűn kelne szerintem ha nem lenne elég neki de ugye ott volt h csak kételyek közzé rakott ezzel a védőnő

márc. 21. 14:22
 13/15 A kérdező kommentje:
Lányom is már első perctől nem hizott 250g-okat első 2 héten volt 200-180g utána már 100-150. És hat hetesen volt egy 80g hizas ami tényleg kevés volt mondjuk akkor éjjel nappal szinte aludt
márc. 21. 14:24
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lett cumizavaros, sajnos nem lehetett se szoptatással se fejéssel serkenteni, 3 hónapos körülre szinte teljesen el is apadt. De még most is elfogadná ha mellre tenném, ez gyerekfüggő, másnak jóval kevesebbtől is az lehet.
márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából mi azért kezdtünk pótolni mert alapból elutasította a szoptatást. De nagy nehezen belejöttünk abba is, szóval nekünk pont fordítva volt. Szoptatás elutasítás és pótlás után szerette meg a szoptatást végül.
márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!