Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisbabám folyamatosan csak...

A kisbabám folyamatosan csak enni akar 1 hónapos szépen hízik de egész nap a cicin akar lenni mit tegyek???

Figyelt kérdés
nem tudok nyugodtan még wc re sem menni , egész nap a cicin akar lenni a cumi nem használ … valakinek valami tipp??

máj. 11. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

7 honapig kizarolag fejtem a kisfiamnak, pokoli nehez munka! Ha valaki tud szoptatni, ne valassza ezt az utat, nekunk sajnos egyeb problema miatt ez maradt, tapszert nem akartam neki adni. Az tuti, hogy masodik gyereknel en ezt egy percig se csinalnam, kapna tapszert, ha kene, de elsonel meg nagyon hatarozott voltam 🤣


Na szoval a napi 8-10 fejes (az elejen nekem ennyi kellett, kesobb eleg volt “csak” 6), az allando mosogatas, sterilizalas, tarolgatas, ha ki akarsz mozdulni, akkor is meg kell oldani hogy az anyatejet megfelelo homersekleten vidd ki, stb.

Nehez, foleg ha olyan babad van, aki allandoan kezben/ rajtad akar lenni.

máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
10# az, hogy ráér, egy dolog, de nekem pl nagyon fárasztó volt a szoptatás. Hatalmasak a melleim, ezért nehéz volt megfelelő pózt találni, fekve egyáltalán nem ment, ülve meg csak gornyedve, hátradőlve nem, és mindig tartanom kellett a gyerek fejét, és a mellemet is, na egy szó, mint száz, nagyon kényelmetlen volt, de szerencsére az én babám csak pár óránként kérte a cicit, ha ez folyamatosan ment volna, szerintem minimum a derekam megy szét.
máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
11# nekem meg az elején volt max napi 6-7 fejessel nagyon sok tej, most 3-4el még mindig nem apadt el, 6,5 hónapos a babám. Sterilizalgatni meg nem kell azért folyton, túlzásba se kell esni. +Ha kimozdulunk is inkább viszek lefejt tejet, én szoptatni csak itthon tudtam, mert nekem ez túl intim. A szoptatás nehézségei után egyáltalán nem érzem nehéznek a fejest. Szóval nem vagyunk egyformák, kinek melyik út jön be :) 6, 7, 9, 12 voltam
máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

13-as, a mellszivo tartozekait naponta sterilizalni kell es az anyatej tarolokat is, ha dobozt hasznalsz.

Ezekre ertettem. Nagyon fontos a tisztasag ebben az esetben, ez nem a tulzasba eses kategoria.

máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
14# de a naponta az nem a folyton kategória. Naponta nyilván megcsinálja az ember, de nekem ez bőven kényelmesebb, mint a szoptatás.
máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%
Ja, amúgy én nem előre fejem le, hanem amikor megehezik, akkor, kb 10 perc alatt, addig eljátszik mellettem.
máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Kitartàs! Csak az első pàr hònap ilyen. Babaülèsben beviheted a wc-be is, addig is làt, ès nincs egyedül. Addig zuhanyozz, amíg az apja fogja. Kèszìts magad mellè enni- ès innivalòt szoptatàshoz. Feltöltött telefont, zsepit. Minèl kènyelmesebb pòzban szoptatsz, annàl jobb. Pàrnàk nagyban segithetnek. Èrdemes megtanulni fekve szoptatni.
máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Most mit meg nem adnék ha én lehetnék cicin egész nap, aludva.:')

Cici kell neki, ennyi az egész, ha van affinitásod, lehetőséged akkor add meg neki. Ha nincs akkor esetleg kösd magadra vagy ringasd ha az jó neki esetleg.

A cici nem csak táplálékot ad, de úgy téged is közel érez, jól is érzi magát, jobb is mint egy cumi neki, puhább komfortosabb. Őszintén én is a cicit választanám ha valaki elem tenne egy cumit még egy cicit.

Az egy éves kislányom és mostanában igen oda van a ciciért nem tudom mi van vele.

máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez ilyen. Majd változik. Pár hónap türelem.😃
máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%
Hordozás segített nekem.
máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!