Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 11 hetes baba rengeteget...

Ha 11 hetes baba rengeteget sír mert éhes, mert nincs elég tejem, akkor jól teszem, ha ha 2 óránként etetem egy órán át, fog ettől nőni a tejmennyiség?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Probáld meg hátha sikerül,de javaslom tartaléknak szerezz tápszert.Sajnos nálam nem jött be,sokáig probálkoztam aminek az lett a vége hogy nem tudott jól lakni cicit ellökte mert ő hiába szívta alig jött belőle majd egész nap sírt Aztán rá se akart nézni a cicire mert tudta hogy hiába szívja nem jön belőle csak éjszaka Probálkozz amíg lehet csak ha baj van tudj hova nyulni segítségért
2008. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam 4 napig, aztn nekem is elment a tejem, alig tudtam visszahozni. Nekem a More Milk plusz segített, de még mindig pótolnom kell tápszerrel sajnos.
2008. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél többet szoptass, vagy fejj, az elősegíti a tejtermelést. De ha kell, tápláld mással is, a doki segít ebben.
2008. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!