Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónaposak vagyunk és lassan...

3 hónaposak vagyunk és lassan 2 hete a szopizás vége felé ha már nem ömlik a szájába a tej feszeng,rángatja a lábát,sír. Csinált ilyet a babátok?

Figyelt kérdés
Félek így el fog apadni a tejem,mivel szerintem nem üríti ki teljesen.Vagy kevés neki és azért reklamál?
2009. jan. 13. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyomd meg a cicidet, ha spiccel utána belőle, akkor tuti nem az abaj, hogy nem volt elég a tej.


nálunk is volt ilyen és én ilyenkor üvegből tömtem bele lefejt tejet, ki is bukta mindig szegénykém, úgyhogy ezt is elhagytam. Végül kiderül, hogy a fogacskája jön és az zavarta a szopi végén. 4,5 hós korára már 2 foga kijött:)

2009. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyorsan eszik és megfájdul a hasa. Hogy feszeng? Húzkodja a lábát felfelé?Ha igen akkor szerintem a pocija fájhat.

Ha minden szopi után kifejed a maradékot nem apad el, de szerintem amúgy sem fog...

2009. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, az is lehet, hogy türelmetlen és idegesíti, hogy meg kell dolgoznia a tejért, esetleg próbáld meg ha lefejed üvegből, de akkkor lehet, hogy a ciciről leszokik, csak üvegből fogadja majd el. (Én így jártam, 3 és fél hóig szopizott, hirtelen abbahagyta, de üvegből még megitta amíg volt).
2009. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem is türelmetlen mert nem hasfájós,és ha átteszem a másik cicire és amíg abból sok jön,addig minden rendben.

2009. jan. 13. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk ugyanez a helyzet. Amíg rendesen jön a tejci, minden oké. Ahogy jobban meg kéne dolgozni érte, már kiakad! Sír, fejét rángatja, elengedi, visszaveszi. Kész kínszenvedés. Kb.5-10 percig hajlandó szopizni, aztán nem hajlandó tovább. Akkor jön egy kis sírás, úgy öt percig. Utána abba hagyja rájön hogy evett...:) Amúgy ő 3 hónapos.
2009. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!