Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szoptató Édesany...

Igény szerint szoptató Édesanyák! A 10 hónapos babátok egy nap hányszor eszik/kap anyatejet, és azt mikor?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajnalban olyan négy óra körül, reggel hétkor, délután háromkor, lefekvéskor fél kilenc körül és éjfélkor.De előfordul, hogy napközben is kéretszkedik, hiába kinálom vízzel, teával, inkább tejet kér.

Miért kérdezted?

2010. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor 4x ciczett: reggel, de, du és este.
2010. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napközben 4x és éjszaka 4x, de én valószínűleg rossz példa vagyok, mert aztán rettenetesen nehezen tudtam elválasztani 2 és fél éves korában...

Szóval az enyémet inkább a nemkövetendő példának vedd! Inkább ennél kevesebb legyen a gyakoriság.

2010. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-szer. Reggel, 9 órakor, és este, de akkor már kap mellé tejpépet is.
2010. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!