Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Öt hónapos kislányom szopi...

Öt hónapos kislányom szopi sztrájkol 3 napja, mit csináljak? :- (

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom megetetni, amint közelítek felé a cicivel, ordít, ha esetleg rákap, akkor eszik 5-6 kortyot,de ezután befeszíti magát, és nem megy az evés. Kis szünetet tartunk, majd ismét próbálkozás, és ismét semmi.

Éjjel félálomban, megyeget az evés, de úgy érzem, hogy akkor sem eszik túl sokat.

Napközben is nyugtalan, és kevesebbet is alszik, nem tud rendesen pihenni.

Mit tanácsoltok, kezdjem hozzátáplálni?


2010. dec. 5. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány hónapos?

Nem lehet hogy fogzik?

2010. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3hós kislányom is ezt csinálta,tehetetlen voltam!Erőltettem.Még most is rájön néha,akkor leteszem,később próbálkozom,ha éhes úgyis enni fog.És azóta kerülöm a cumis üveget,mert nálunk az kavart be.
2010. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Öt hónapos, és nem látom a kis ínyén a fogzás jelét.

Már kb. egy hónapja sokat van a kis keze a szájában,rágcsálja... előfordult már korábban is, hogy nem fogadta el a tejet, de akkor nem ilyen sok napon keresztül.

2010. dec. 5. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ciklusod beindult már? Ha nem, akkor lehet, hogy most fog és azt érzi.
2010. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem, még nem jött meg.

Jó lenne, ha visszaállna minden a régi kerékvágásba, de most nagyon el vagyok keseredve.

2010. dec. 5. 20:18
 6/7 xStefix ***** válasza:
2010. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kislányom 4 hónapos. korababa, nem tudott cicizni csak mikor már kb. 6-7 hewtes volt. naponta egyszer legalább szopizott, igaz 30 milliket, mivel addigra már megszokta a cumit. kb. két hete már ő is sztrájkol és abszolút nem hajlandó cicizni, rájött üvegből hamarabb megkapja a hamiját. nem erőltetem, fejem neki, mint születésétől kezdve. a lényeg hogy üvegből megeszi, és szépen gyarapodik.
2010. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!