Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mik az általános ételek...

Mik az általános ételek amiket nem lehet fogyasztani szoptatás alatt? Kinek mitől fájt a baba pocija?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós a pici fiam, aki mi 11 napos. Egész éjjel szörnyen szenvedett szegénykém, és ma elkezdtem adni neki az Espumisan cseppeket. Ezen kívül azonban szeretném tudni,hogy mivel tudok én segíteni (étel) hogy jobb legyen neki. Köszi előre mindenkinek!
2009. jan. 26. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ezektől fájt, és még most is figyelnem kell rá (8 hós) : szénsavas bármi, rizs, káposzta-félék, puffasztott rizs Ezeket még most sem eszem, megvagyok nélkülük. De szerintem mindenkinek más, ezt sajnos neked kell kitapasztalnod.

2009. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is hasfajosak voltunk az elejen...engem csaszaroztak es par napig kellett tartanom itthol is a dieta,amitol allandoan fel voltam fuvodva pedig semmi szeleset nem ettem...sem kakosat,sem babot ,sem olyasnit ami arthatna nekunk...es azt vettem eszre ha a rendes kajat ettem semmi bajom sem volt nekem sem es neki sem...en azota mindent eszek,a kaposztat nyersen 1 kebab erejeig kiprobaltam,de attol sem fajt a pocink...de azert a szeles dolgokat megprobalom kerulni.

Ma mar csak attol szokott fajni a pici pocija,ha mohon eszik es sok levegot nyel,es nem sikerul kibufiznie...de akkor viszont a teaba teszem neki a Baby water-t es aztan csak gyozzem hallgatni a pukikat... :D

Ne aggodj,az jo h segitesz neki 1 par cseppel,vagy maszazzsal...,mert o meg tisztul es az is banthatja a pici pocijat(ha zoldest kakilik).

En ugy tudom ,h a kapor tea az segit hajtani a szeleket(a Baby Water is kapor alapu h jol emlekszem),ha pedig nehezen kakilik akkor a kamilla tea vagy a hazi orvosom szerint edesre kell csinalni neki a teat mint 1 felnotnek(par korty es meghajtja-de ezt meg szerencsere nem kellett kiprobalnunk).

Gratulalok a fiadhoz!

6 hetes kisfiu anyukaja

2009. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a karácsonyi töltött káposzta okozott gondot, aztán a tejtermékekkel vigyázok, illetve az édességtől nem a baba hasa féjt, hanem kevesebb lett a tejem. Sok csoki pl vagy süti.
2009. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2009. jan. 26. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!