Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi atapasztalat, egy egy...

Mi atapasztalat, egy egy alkalommal mennyi idejig szopik a baba? Fél ora,1 óra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam max 15 perc alatt megette az adagját ami mindig jo sok volt...
2011. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
itt olvastam olyanokat akik másfél orákat szoptatnak.utanna egy óra mulva kezdik elöröl?
2011. jan. 14. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

engem egy bababarát szülészetről úgy indított el a doktornő, hogy elég egy-egy alkalommal 20 percet a mellen tartani a kicsit. Én így tettem. A baba nem maradt éhes, nem szokott rá a mellen alvásra és nem gyötörtek kétségek, hogy vajon enne e még vagy sem. Így szopizott 22 hónapos koráig.

A másik gyermekemet is hasonlóan szeretném szoptatni. Remélem lesz elég tejem hozzá...

2011. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is, mint az utolsó válaszoló 20 percet szoptattam, aztán ugyanennyi böfi (persze amíg kicsi).
2011. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém lassan evő volt. Egy óra volt a minimum, ha kevesebb ideig hagytam akkor jött a leteszem ordít, felveszem szív kettőt, leteszem és megint ordít! Inkább hagytam hogy jól lakjon. Azóta is ilyen lassan eszik, pedig már 2,5 éves. Remélem az öccse ügyesebb lesz!
2011. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enyém dettó lassú evő,mint az utolsóé. Min. 1 óra, devolt már 4 óra is... Nem baj, már kezdem megszokni, hogy ő egy kis majmocska. :)
2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:

Az én már nem babám 2,5 éves koráig szopott 20-30 perceket. Este pedig sokáig 45-60 percet.

Tényleges baba korában 2 óra volt a maximum, de általában több, mint fél óra volt egy szopi. ;)

2011. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én el se tudtam dönteni néha, mikor végződik a szopi, és kezdődik az új, egész nap cicin volt a babám. Most már kb 15-2 órával beéri. 8 hetes.
2011. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!