Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megnyugatnátok, akik voltatok...

Megnyugatnátok, akik voltatok haonsló helyzetben?

Figyelt kérdés

LÉnyeg az, hogy 6 hónapos lesz a kisfiam. Kb. 5 hónapos koráig csak anyatejes volt, azonban mivel keveset hízott felírtak neki tápszert is, most meg már kóstolgat illetve eszik almár, barackot, krumplit, ilyesmiket. Pár napja még minden étkezésnél szopizott előtte, mármint a többi kaja előtt, vagy épp tápi előtt, de mostanában nem akar szopizni, emiatt csökkent a tejem is (fejni nem tudom) szóval tudom hogy ő már nem olyan picike és a tápszer is ott van neki mint tej, de szomorú vagyok hogy nem fog már szopizni és féltem hogy mi lesz ha nem lesz meg neki az anyatejes védelem?


Lehet butaság elkeseredni emiatt de érzett valaki így?


2011. jan. 14. 23:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom de mindenki el van hűlva aki meglátja hogy milyen kicsi :) Mármint a mérete a korához képest. Mondjuk ismerőseim babái pl. egyik 3 hósan 6400, másik 6 hósan már 7000 volt, szóval lehet ezért....más a viszonyítási alapuk.
2011. jan. 15. 21:34
 12/13 A kérdező kommentje:
Dokinéni azt kevesellte, hogy egy hónap alatt 190-et hízott csak, ezétr ajánlott pótlást. Nem tudom hog lett volna jó de most már ajelen helyzettel kell megbarátkoznom.
2011. jan. 15. 21:35
 13/13 xStefix ***** válasza:

Ó, az enyémnek egyszer két hónap alatt 20(!) grammot sikerült... de közben meg 3 centit nőtt!

Na ez az, amire sose figyelnek a kedves eüsök. Mindig csak a kilók, önmagukban. Az, hogy a gyerek nemcsak súlyból áll, már senkit nem érdekel. Hú, de pipa lettem megint!

Ne haragudj, Kérdező, ez egyáltalán nem ellened van, csak néha (újra és újra) kibukok rajta, hány sok hüe dilettáns van. És itt nem az anyukákra gondolok, hanem a "szakemberekre". Basszus, ezt mind nekik kéne tudniuk, de nem! Se a suliban nem tanítják nekik, se ők nem veszik a fáradtságot, hogy továbbképezzék magukat, ha már egyszer látják, hogy nem tudnak segíteni az anyukáknak (legalábbis nem abban, hogy tovább szoptassanak). És közben meg lenézik azt, aki ért hozzá, de nem orvos, eüs, csak egy földi halandó. Hogy mer az ilyen nekik ellentmondó tanácsot adni? Grrr. Úúútálom. :(((

2011. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!