Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is volt hasonló helyzetben...

Más is volt hasonló helyzetben? Mire számíthatok ezután?

Figyelt kérdés
4 hónapos koráig csak anyatejet kapott a babám (se víz, se tea), most viszont sajnos már kevés a tejem, annak ellenére, hogy minden tejszaporító módszert kipróbáltam. Egyelőre van a fagyasztóban anyatej, de a gyermekorvos már írt fel tápszert. Akinek szintén 4hónap után kezdett el csökkenni a tejmennyisége, meddig tudott még szoptatni?
2010. jún. 2. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem konkrétan a 3 .hónap végére fogyott el teljesen. Én is kipróbáltam minden módszert, csak úgy ugrottak a tízezresek a gyógyszertárban, ilyen tea, olyan kapszula, rengeteg víz, leves, stb.


Eredmény: Híztam még 5 kilót, tejem viszont nem lett több 20 ml-nél (két mellből). Így védőnői "javaslatra" feladtam, mert már látta rajtam a depi jegyeit emiatt.


3 hónapos korától teljesen tápszeres lett, és én is "meggyógyultam" idegileg, kellett egy hónap, hogy ne érezze magam egy rakás szerencsétlenségnek, aki még a gyerekét se tudja táplálni. MEgállt a hajhullásom, lement az 5 plusz kiló (ami csak a tejszaporítás miatt jött fel), és a gyerekem is vígan ette a tápszert. Ennek már két éve. :)


Azért még ne add fel!! Ha még lefagyasztott tejed is van, akkor egyáltalán nem reménytelen a dolog. Nekem fejni egy cseppet se sikerült soha, gépi mellszívóval sem.

2010. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:
Eddig mi történt? Hogyan és miért kezdhetett el apadni? Te csinálsz valamit másképp, mint korábban, vagy esetleg a babád változtatott a szopási szokásain?
2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!