Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg nem szabad káposztás...

Tényleg nem szabad káposztás tésztát enni mert begörcsöl a baba hasa ha szoptatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy a szomszéd nőnek a babájának begörcsöl a te babádnak nem biztos hogy be fog.


A karfiol a bab és a borsó sokkal jobban hajlamosit a hasfájásra.


Teljesen egyéni számtalan ilyen kérdés van hogy xy nak baj lett a babánál más meg ehet babot narancsot epret bármit akkor se.

2011. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy a te babádnak lesz-e tőle baja, senki sem fogja tudni kideríteni. Egyik baba érzékenyebb, a másiknak meg sose fáj a hasa. Tégy próbát: egyél ma kisebb adagot és figyeld a hatást! Ha nincs baja tőle, legközelebb bátran eheted. Ha fájni fog a pocija, egy ideig hanyagold és próbálkozz egy hónap múlva!
2011. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Ugy teszek ahogy javasoltátok.
2011. jan. 18. 12:09
 4/6 kisnita ***** válasza:
Hát ezt csak akkor tudod meg ha kipróbálod. Én minden elvileg tilos dolgot ehettem szoptatás alatt, babot, lencsét, káposztát, stb csak a bolognaitól lett beteg a babám mert túl fűszeres volt neki. Úgyhogy teljesen változó.
2011. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálgasd, egyszerre egy dolgot, akkor tudni fogod, hogy mire reagált, az enyém bírja a káposztát, lencsét, de a paradicsomot nagyon nem
2011. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyerekorvos nekem azt mondta, hogy módjával bármit ehetek, hiszen a tápszeres babáknak is fáj a hasuk, pedig abban sem bab, sem káposzta nincsen

2011. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!