Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Üvölt, mert...

Mit csináljak? Üvölt, mert éhes,50et eszik, aztán csak cumizik. Leveszem, üvölt. Visszateszem, csak cumizik, de azt órákig. Elalszik, leveszem, felébred, üvölt. Kikészülök.

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a baba, 2 mellből szoptatok, egyikből 50et eszik, másikból max 30at. Cserélgetem, ide-oda, de egy idő után nem jön semmi.
2011. febr. 10. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fejés használt nálam is a legtöbbet. Kizárt,hogy a baba rendesen kiszívja,főleg amíg pici. Én sokat fejtem,amíg lehetett.
2011. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

-ne mérd állandóan a babád

-ne stresszelj

-igen is igény szerint szoptass, ha tudsz, akkor még fejjél is, az anyatej kereslet-kínálat elvén működik, ha többet szopizok a baba, több tej termelődik, és így elegendő lesz

-a sok szoptatós bogyó,tea, sör stb, nem megoldás, legfőképpen saját magadnak, fejben kell eldöntened és el is kell hinned, hogy IGEN IS KÉPES VAGY SZOPTATNI, ÉS ELEGENTŐ TEJCIT ADNI A BABÁDNAK


lesznek napok, amikor tényleg egész nap rajtad "lóg", de ne felejtsd el, hogy ezt a kis emberkét Te akartad, hogy a világra jöjjön és Te vagy érte a felelős :-)

a védőnők meg gyerekorvosok azért ajánlják a tápszert, mert sok támogatást, repi cuccot kapnak a tápszergyártóktól:-))


ez nálam tökéletesen működött/és még működik is, most 13,5 hónapos, hál' istennek már csak az alváshoz kell a cici


ja és volt amikor kettőt etettem, annyi tejcsim volt mindenféle "csodaszer" nélkül

2011. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam is cicizett és cumisüvegből kapta a lefejt tejet, vagy tápszert és nem szokott le a ciciről. most 15 hónapos és még szopizik. Pedig az első 2 hétben cumisüveget látott csak, mert egy kicsit elszúrták a kórházban és emiatt nem jöhetett haza velem, csak 2 hét után.
2011. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még valami. Nekem azt mondták, hogy ne hagyjam elaludni a cicin, mert ha elveszem tőle és felébred akkor nem alszik vissza, mert megváltozott a környezete.
2011. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!