Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után a mellünk...

Szoptatás után a mellünk ugyanolyan marad, mint amikor a baba kiszopizta? Ugyanannyira fog lógni, mint"üresen"?

Figyelt kérdés
Reggelente szopi után borzalmasan néz ki a mellem.Lassan abba akarom hagyni a szopizást.
2009. febr. 14. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés, de hát mitől változna már meg a formája nem fog összeugrani max nem lesz már feszült a tej miatt,és nagyobb se lesz sajnos. Állítólag 2 gyerek után a tb állja a mell korekcióját pár éve még így volt de,hogy most mi van azt nem tom...
2009. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy uolyan marad, mert nem a szopástól nyúlik meg a mell, hanem a tej miatti többletsúlytól. Ha jól alápolcolod melltartóval, akkor elkerülhető a lógó mell.

Egyébként nagyon sokat számít itt is a genetika. Akinek szép melle volt, valszeg az is marad.

2009. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy nem gondoltam vlna,hogy ennyire csúya lessz!!!

Terhesség elött szép formás melleim voltak.most pedig a férjem hozzá sem ér.Tény ha én is megfgom,mint egy iös asszonyé.

Reggel úgy lóg,hogy az tényleg borzalom...

Jó imádom szoptatni a lányomat.!!!!

2009. febr. 14. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első gyerkőc után használt a melltorna,próbáld meg te is.És szoptatás alatt is el lehet kezdeni!

Szerintem ha beütöd a neten a keresőbe akkor biztos találsz megfelelő melltornát.Én már nem emlékszem hol találtam.

2009. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!