Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Én voltam a hibás? Mit kellett...

Én voltam a hibás? Mit kellett volna mondjak?

Figyelt kérdés

Júliusban születik a kisbabám és tegnap anyáéknál ebédeltünk (szülinapi ebéd).

Valahogy feljött a babaszoptatás téma és én mondtam,hogy én nem akarok szoptatni.Erre az unokanővérem teljesen felháborodott,hogy mégis hogy mondhatok ilyet,hiszen ez a kötelességem,meg ilyenek.Jó,elhiszem én,hogy ez így jó a babának,de szerintem a tápszer sem lehet rosszabb.

Mit kellett volna mondjak?


2011. márc. 21. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

17:10

Nem vagyok önző,de ha én nem szeretnék szoptatni,akkor nem fogok,ilyen egyszerű.Egyébként nem megy a szövegértés,vagy mi?

A kérdésnek semmi köze nem volt ahhoz,hogy én szoptassak-e vagy ne.

2011. márc. 22. 17:49
 52/72 anonim ***** válasza:
85%

akkor minek tetted fel a kérdést?

amúgy a konkrét kérdésed is ostoba.

mit kellet volna mondjak???

hát basszus, ha nem akarsz szoptatni, akkor nyílvánvalóan megvan a saját érved rá.ezt kellett volna elővezetned. mindenesetre amit olvastam meglehetősen nevetséges, és szánalmas. ja, és nem a gyerek evésideje előtt 1 órával kell elindulni műkörmöshöz, meg shoppingolni.

te nem fogsz szoptatni, tulajdonképpen nem is érdekel senkit, mert a te gyereked, mindenesetre sajnálom szegényt, amiért ilyen felszínes anyja van, mint te. csillivilli babakocsi, meg zokni, mondhatom, neked csak azért kell a gyerek, mert másnak is van, és milyen menő. önző vagy és felszínes.

2011. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%

Tej akkor is termelődik, ha nem fogsz szoptatni, a melleid megnőnek, majd összemennek, és ugyanúgy "összeesik" a cicid, mint ha szoptatnál.

A szoptatás nem csak táplálás, hanem a kötődés kialakulásában is nagyon fontos. www.kotodes.hu

A babád - már bocs - de le se fogja sz...rni, hogy milyen zokni van a lábán, meg milyen babakocsiban fekszik, ellenben a szoptatással olyan lelki táplálékot, közelséget nyugalmat, vigaszt, szeretet tudsz neki adni, mint szinte semmi mással. A kisbabák legnagyobb boldogsága a cici, az a minden, mert nem csak evésre használják, hanem megnyugváshoz is.

Ezt az egészet szerintem gondold át még egyszer, ne utasítsd el kapásból.

Megkérdezhetem hány éves vagy? És tervezett baba, vagy becsúszott?

2011. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
Szerintem azért tetted fel ezt a kérdést,hogy felhívd magadra a figyelmet.Te már rég eldöntötted miatt akarsz,csak nyilvánosság elé akarod hozni,hogy más vagy mint a többiek.Minden gyerek első joga ,hogy anyatejet kapjon.És te ezt már születésekor elveszed tőle.Bár a kolosztrumtól ne foszd meg szegénykét,Bébiszittert beszereztél már,mert akkor a cumisüveget sem kell tartanod ha etetni kell.
2011. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
52%
nem csak önző vagy, de ostoba is
2011. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
77%

Például mondhattál volna valami ilyesmit: "Figyelj, én tudom, hogy az anyatej a legjobb, de pont lesz.rom, engem a gyerek érdeke egyáltalán nem érdekel, különben is, lesz drága babakocsija, szerintem az fontosabb."

Megfelelő válasz a kérdésedre?

2011. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
haha :D ez jó volt, ott a pont kedves utolsó :DD
2011. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
Hagyjátok szegény,felidegesíti magát,és még baja eshet.
2011. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
48%
Én szoptatok, de nekem sem tetszik, amikor valaki nyilvánosan szoptat. Én nem teszem, ha megyünk valahová, lefejt anyatejet viszek és azt adom oda, ha kéri.
2011. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
Én szoptattam nyilvánosan is,mikor kell ,nincs mese.Aki melltartó nélkül napozik,az nem gond?
2011. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!