Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A laktoherbes teáktól, és a...

A laktoherbes teáktól, és a homeopátiás bogotól is megy a hasam, és ugye abébit i bántja. Mit tehetnék még a tejszaporítás érdekében? Elég neki a tejcsi (még), igény szerint szoptatok.3 hetes babás

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

fejjél, ha úgy érzed kevés a tejed, szopi előtt meg utána is.


Nekem 4 hetes a babám, én is így voltam, hogy azt hittem nem lesz elég, de bőven van! És így legalább a hűtőben is van eltéve.

2009. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejd ki, amit a baba a ciciben hagyott. A legjobb tejszaporító pedig az igény szerinti szoptatás. Én az első 3 babámnál nem használtam semmilyen tejszaporító praktikát, csak amit az előbb említettem és minden szopi előtt próbáltam legalább 10 percet pihenni az első hónapokban. Mindhárom gyereket kb. másfél évig szoptattam:)) Ja! és higgy abban, hogy elég lesz a babádnak a tej, a szervezeted tudja a dolgát, ez is nagyon fontos!!! Boldog babázást! Sok-sok tejecskét!
2009. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most se szedtem semmit, csak néha szopis teát iszok. Mindent úgy csináltam, ahogy előbb írtam (még cumisüvegünk sincs!), most 6 hónapja szoptatom a kislányomat:)) Előző voltam.
2009. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi lassan 3 hónaposak vagyunk,és majd' kicsattan a kisfiam a tejcsitől :) Laktoherbet iszom,napi 4-6 filtert,mellette sok folyadékot.Igény szerint szoptatok,és tudom,hogy bőven van,mert utána mindig mosolyog,nyugodt. :))) Ilyenkor nagyon örülök én is.Egyébként a Laktoherb nem bántja a bébik hasát,ezt egy tapasztalt doki mondta,mert én is azt hittem még eleinte,és váltottam Fitolacra,na attól meg nem nőtt a tej mennyisége.Majd újra vissza tértem a Lako-ra,és szerintem az is sokat segít,hogy van bőven tejem.Még annyit erről,hogy pont az ellenkezőjét váltja ki a tea,nem a rosszat.A babák általában 1 hónapos korukig hasfájósak,és nem a teától,hanem még meg meg kell szokniuk az anyatejet,és ugye az az amit Te eszel,azt eszi Ő is....Ez csak jó tanács volt :) Mi már rég nem vagyunk hasfájósak,hála Isten bármit ehetek,de azért persze módjával.Kisfiam most lesz 3 hónapos,és közel 7(!)kg:)))

Boldog babázást!

2009. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!