Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szombaton leszek 39hetes...

Szombaton leszek 39hetes terhes. En megvagyok ilyedve hogy ilyen kozel a szules. Azt szeretnem hogy meg ne siessen a baba kifele. Mert felek hogy fogok boldogulni vele. Erez valaki hasonloan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz, nem lesz semmi gond. AMikor eljön az ideje, a megfelelő személyek fognak körbe venni és elmondani mindent. Akár a szülés előtt, közben, után.

Jó, persze azt ne várd, hogy órákig beszélnek majd neked a szoptatásról meg a pelenkázásról, krémezésről, mert az ápolónők háromnegyede leszrja a 'betegeket'.

Biztosan megfognak látogatni, anyukád, anyósod, idősebb testvér, aki szült már. Sok tanáccsal elfognak látni és majd eldöntöd, hogy jó-e az neked vagy nem.

Meg különben is, az anyai ösztön mindenkiben benne van. Lesznek olyan dolgok, amik maguktól fognak jönni és csak pislogni fogsz, hogy 'Jé, ezt is tudom?!'


Jó egészséget és szülést! :)

2011. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy csecsemősnővér mondta még a szobatársamnak: Ne aggódjon anyuka, a babája azt szokja meg, ahogyan ön fogja (gondozza).

Nincs összehasonlítási alapja, ha eleinte kicsit ügyetlenebb is vagy, majd belejössz. Neki akkor is te leszel a legjobb anyuka!

Egyvalamit azért én is tanácsolnék, ha valamire kíváncsi vagy, kérdezz! Ne hagyd lerázni magad a csecsemősöktől ha segítségre van szükséged! Állj ki magadért! (na jó ez három volt :))

Könnyű szülést és jó babázást kívánok!

2011. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális érzés ami most benned van, minden a legnagyobb rendben lesz. az anyák és babák ösztönösen tudják mi a jó, bízz magadban.


azt hiszem Osho mondta azt hogy szüléskor nem csak baba születik hanem anya is.

2011. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ugyanígy éreztem. de amikor megindult a szülés ez el is múlt, amikor meg már kint volt, akkor meg tudtam, hogy mit kell csinálni és azt is, hogy jól csinálok mindent.
2011. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ugyan így éreztem, sokkal jobban féltem attó hogy hogyan fogok boldogulni a kicsivel mint a szüléstől, de mind a 2 nagyon könnyű szerencsére.
2011. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!