Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nekem már majd 2 éves a...

Nekem már majd 2 éves a kislányom valaki segítene hogy hogyan szoktassam le róla? már enni sem akar mást mindíg csak szopizna. És már nagyon kellemetlen. Köszi a segítséget

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 18:34
1 2
 11/14 xStefix ***** válasza:
Üdvözlöm a 3 éve szoptató anyukát, én is pontosan így vagyok. :) 2-2,5 éves korban nálam is volt egy kis megingás, bár én már régóta tudom, hogy hagyni fogom magától leválni. Így tovább tart ugyan, de mindenféle hiszti nélkül megy. Komolyan, egyetlen nyekkenés sem volt még miatta! Mostanában már teljesen változó a gyakoriság és a hossz is, de ennek semmi negatív hatása nincs a lányomra, hiszen ő irányítja a folyamatot.
2011. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti,hallottál fogzós kisgyerekről?Ha nem,olvass utána.
2011. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja és Stefixnek üzenem,ismerjük egymást,neki köszönhetem ,hogy eddig eljutottunk.Erdélyben először rendezték meg a Születés hetét,és tegnap döntöttem el,szopis tanácsadó leszek,egyelőre persze önkéntes.Itt nagy igény lenne rá.
2011. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2,5 éves koráig szoptattam a kisfiam. Nekem sem volt szívem elvenni tőle, ezért szép fokozatosan szoktattam le, elöször a nappali szoptatásokat ritkítottam ,ha kérte próbáltam elterelni a figyelmét ,így szép fokozatosan egyre kevesebbszer kérte, majd éjszaka is mondtam neki,hogy fáj már anyának ,inkább csak fogja így szép fokozatosan leszokott. Sokszor felakartam adni ,mert már nagyon fájt ,de sajnáltam ,így legalább nem viselte meg és nem voltak sírós éjszakáink.
2011. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!