Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megeszi a lefagyasztott...

Megeszi a lefagyasztott anyatejet a baba? És mennyi idő alatt olvadt ki a hűtőben a tej?

Figyelt kérdés
A gyerekorvosunk és a védőnő is azt mondta hogy inkább csak főzelékbe eszik meg. 3 hónapos baba anyukája
2009. márc. 10. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk megette. Mivel apadt a tejem, így a lefagyasztottból pótoltam. A felolvadás a tej mennyiségétől függ.
2009. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is megette. Én este kivettem és hűtőbe tettem és reggelre ott kiolvadt, ha nem akkor állítsd meleg vízbe még, vagy ételmelegítőbe.
2009. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem megeszi a fiam.Sajnos a lefagyasztott tej íze nem finom,én húslevesnek hívom.Ha a te babád nem akarja elfogadni,próbáld akkor amikor nagyon éhes,és kitartóan kínáld.Én szobában olvasztom ki,kb.2 óra.Hűtőszekrényben kb.8 óra.Sok sikert!
2009. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!