Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babátok mikorra hízta vissza...

Babátok mikorra hízta vissza a kórházi súlyát?

Figyelt kérdés
3650-el született a babám, 3450-el jöttünk haza a kórházból. 2 hét alatt, 3510-re hízott fel. Tejem azt hiszem van elég, mert reggel csak úgy folyik a mellemből, a baba szopik.
2009. márc. 10. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
mire jottunk haza már túl is lépte (igaz két nappal tovább voltunk,mivel császárral szuletett), 3,65 -tel szuletett lefogyott 3,30 -ra és 3,80 nal hagytuk el a kórházat- és szopik most is már lassan 3 hónapos és kb. 6,10 kg (nem irod, hogy fiu v. lány a kislányok nem nolnek olyan tempóban)
2009. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kislány. Idegesít hogy nem hízta még vissza a súlyát, holnap megyünk a védőnőhöz, majd elválik kell-e neki pótlás
2009. márc. 10. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét alatt kb.
2009. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én babám a 4.napon már annyi volt, amennyivel született.

Az átlag 10 nap, de szerintem ha a babád jókedvű és elégedett, akkor ne aggódj, persze azért mindenképpen beszélj a védőnővel!!

2009. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk egy héten belül már túl is haladta. Pontosan nem tudom mikor mert 1 hét múlva mértük meg és akkor már több volt. 2800 grammal született, 2720 grammal jöttünk haza, 1 hét múlva már 2860 gramm volt. 3 hónapos baba anyukája
2009. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 3230g-mal született, 2990-nel jöttünk ki a kórházból 5 nap után (császár) és 2 hetesen érte el a születési súlyát 3240g volt. Minden babának más a növekedési üteme. Gratulálok a babádhoz!

2009. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. márc. 11. 07:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám most egy hónapos, és a múlt héten (három hetesen) érte el a születési súlyát, igaz ő nagyon visszaesett az elején, mert nehezen indult be a tejem (császáros voltam).

Aggódtam is emiatt, de kb. két hete úgy elkezdett gyarapodni, hogy csak na!

2009. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bízom benne az én lányom is lassan elkezd hízni, mert úgy sajnálom hogy nem nőtt semmit. Tegnap voltunk védőnőnél, tejem van, csak lusta szopni a kislány, megeszik 20grammot, s bealszik a cicin, alig lehet felébreszteni. Mire megeszi a 60 grammot, másfél órába telik.
2009. márc. 12. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!