Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Intim kérdés azokhoz akik...

Intim kérdés azokhoz akik szoptatnak/tak?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek a 6 hetes kontrolra,már nagyon várjuk a férjemmel :) Viszont szoptatok,és folyik a melleimből a tej.Ezt megoldom melltartóval,és melltartóbetéttel,de eszembe jutott,hogy mi lesz szex közben.Mert azt nem akarom,hogy közben follyon,de akkor szeretkezzek melltartóban.Nagyon hálás lennék,ha megírnátok,ti hogyan oldottátok meg.Köszönöm
2011. jún. 11. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát eleinte kénytelen leszel melltartóban szeretkezni, de nem folyik ám sokáig (általában) szóval pár hét után mehet nyugodtan cicifix nélkül is, nem fog csöpögni.
2011. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

A férjem szerette ha folyik,nyalta mindenhonnan,amikor már nem folyott szopta is.


(volt egykérdés, hogy megkóstolta-e a párod a tejet és ott a legtöbben kiakadtak a válaszomon,hogy ez perverz.Gondolom itt is megkapom majd, de nagyon nem érdekel.)

2011. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek:Nem perverz:) Csak szoktalan,de hála az ének nem vagyunk egyformák :D



Én le sem tudtam venni a melletartót úgy 4 hónapig,úgyhogy abban csináltuk,de sok kihagyás után már mindegy volt,sínáltam volna kár síoverálban is ha lyukat vágnak alul :D csak csinálhassam.Mert az 5.héttől nem lehettünk együtt,mert veszélyeztett voltam.

2011. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szóval hála az égnek...
2011. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Off: Másodiknak: biztos jó volt :-)))

Az én férjem egyáltalán nem ilyen :-)

2011. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az en ferjem sem ilyen szerencsere:)

Tenyleg, ne aggodj, nem fog sokaig folyni, addig meg lehet melltarto is parszor.

2011. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

nekem kilenc hónapig folyt,melltartóban aludtam,így a sex is melltartóban volt.

második válaszoló undorító

2011. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

második vagyok,tudtam,hogy megkapommegint az undorítót :)

Csak azon nevetek,hogy milyen kategórikusan ítélnek egyesek, valószínüleg a szekszuális életük is ilyen korlátozott. Sajnálom. 20 évesek már a gyerekeim,de mi még mindíg találunk újat a szexben és élvezzük nagyon.Gondolom ti nem fogtok...

2011. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Senki nem ítélkezett. De szerintem is durva... Ez a véleményem. Ha valaki nem szívja ki a tejet a szoptató felesége melléből, attól még nem biztos, hogy korlátozott a szexuális élete. Szerintem, egyébként is magánügy, de van annyi lehetőség, hogy élvezd a szexet.
2011. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Én nem a második vagyok, csak elgondolkodtam. Undorító? Szex közben mi minden kerül a szánkba és a párunk szájába! Te jó ég! És éppen ez az undorító? Nyál, ondó, hüvelyváladék nem undorító? Vagy sötétben paplan alatt szájak kizárásával kell szexelni hogy ne legyen undorító?

Hát ha a pasit ez izgatta fel, miért ne? Baja nem lesz tőle, és anyukának se.

2011. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!