Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, olyan másnál is,...

Létezik, olyan másnál is, hogy közel 7 hónaposan kezdi leválasztani magát a ciciről a babója?

Figyelt kérdés

Nálunk a hét eleje óta már csak este is alig szopizik,főziket, és gyümiket már eszünk rendesen.

A tejcsit néha issza meg, csak cumisüvegből.


2009. ápr. 1. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ez minden babánál egyéni
2009. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanígy kezdődött, mi már 8 hónaposak vagyunk és már egyáltalán nem cicizik. Egy darabig még fejtem és cumisüvegből megitta, de már elég kevés a tejem, sztem el is fog lassan apadni. Beszélj a védőnővel, fog tápszert ajánlani, mivel egy éves korig napi 500 ml tejre van szüksége a piciknek. Mi is tápisok lettünk ( :-((( ) de ez az élet rendje, elválasztotta magát a manócskám.

Fel a fejjel, én is rosszul éreztem magam és nagyon hiányzik még most is az összebújás, de bepótoljuk napközben a játszás közbeni ölelgetésekkel.

2009. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk detto ugyanaz volt mint a 2. válazsolónál :(
2009. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Pontosan 7 hónapos volt a lányom mikortól nem szopizott már.Nem kellett neki.Egyszerűen csak játszott vele.Így egy ideig még fejtem és a főzeléket csináltam vele.Aztán ez is elmaradt.
2009. ápr. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Még egyenlőre van tejem, úgyhogy tápi nem kell, fejem rendületlenül, amikor a babóm hagyja:-)

Szomorú vagyok, de azzal nyugtatom magam, hogy legalább nem lesz nehéz leszoktatnom a ciciről, és nem fog rajtam lógni még 2 éves korában is úgy,mint a rokonságban pár embernél. Ez is valami, nem?

2009. ápr. 2. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!