Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 17 hónapos lányomat szoptatom...

17 hónapos lányomat szoptatom még, általában alváshoz, meg sajnos éjszaka 5-6-.10szer! Hogy szoktassam le az éjszakai ciciről? Bőv lent!

Figyelt kérdés
Sajnos alváshoz délelőttihez,délutánihoz,és az estihez is kell a cici neki!Az estivel nem lenne gond csak a többivel.Éjszaka van hogy 10szer is felkel,és hiába adok neki,vizet,teát nem fogadja el csak ,addig sír még cicire nem teszem.Már elég fárasztó nekem,mert decembertől ez van,az átlag 4-5 cicizés,de van hogy 10szer is kelünk!Nagyon kivagyok.Nem cumizik,nem fogadta el sosem,most próbálkozok már azzal is,de nem igazán kell neki!Tudom,hogy elrontottam,mert nem így kellene lenni.Elválasztani nem akarom,nehogy lelkileg vmi legyen,mert ilyet olvastam,hogy lelkileg sérülhet.Segítenétek???
2011. júl. 19. 14:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!És nappal volt cici?Vagy teljesen megvontad tőle?Mert próbáltuk azt is,hogy apa megy be hozzá éjszaka(mert én egy szobába alszok a kicsivel,addig a másik szobában voltam),de annyira elkezd ordítani,hogy alig lehet megvigasztalni,de ahhoz meg én kellettem,mert hiába nagyon apás,neki nem ment!Sztem ahogy megérezte a tej illatát rajtam,megnyugvást adott neki egy kicsit!Ma a délelőtti alvás ölben ment ami 1 óra hosszáig tartott,de végül nem cicin aludt el!Csak elég fárasztó volt így.Próbáltam betenni közben a kiságyba,vagy lefeküdtünk az ágyra ,simiztem volna,de csak sírt,így maradt az ölben ringatás.Remélem csak jobb lesz majd...Köszönöm a sok válasz!
2011. júl. 20. 12:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, nappal még volt két hétig, aztán azt magától abbahagyta.

Az apás altatásról: nekünk sem sikerült soha. Most hétvégén elutaztam a barátnőimmel, itthon maradt a két fiú, és csodák csodája, sem az altatással, sem az éjjeli megnyugtatással nem volt probléma. (A nagy melegben néha ébred éjjel, talán szomjas). Érdekes dolgok ezek. :)

2011. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Örülök,kedves utolsó,hogy megoldódott a problémátok!!És mennyi idős neked a kicsi??
2011. júl. 20. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!