Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapja szültem császárral...

3 hónapja szültem császárral és úgy 1 hete szörnyen fáj az egész hátam meg a derekam. Lehet hogy a baba emelgetésétől és cipelésétől, vagy az gerincérzéstelenítőtől? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted tornázz!Bizony egyre nehezebb lesz cipelni picurodat!Figyelj a helyes testtartásra is!Ha van rá lehetőséged(és pénzed!)menj el úszni!Kitartás!
2009. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő.Bár nekem nem volt gerincérzéstelenítésem, de majd leszakad a derekam és a hátam.Egyébként se valami egyenes a tartásom és most a gyerekhurcolás miatt kitolom a csípőm, meg a pocim.Tiszta púpos lettem.Gerinctorna segít.
2009. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Sziasztok!
2009. ápr. 5. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!