Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy viselkedik egy cumuzavaro...

Hogy viselkedik egy cumuzavaros baba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez a cumizavar, csak egy kitalált rémtörténet!Ha éhes a gyerek, akkor eszik. Ez a véleményem! Csak a fejekben van cumizavar! Én etettem így is, úgy is. Mindenhogy evett. Volt, hogy sírt a cicitől, volt, hogy sírt a cumitól. Volt, hogy örült a cicinek, volt, hogy örült a cuminak. Nem létezik cumizavar! Ha valóban éhes a gyerek, akkor eszik....
2011. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Epp most cicizett,amitol sirt,pedig nem2percig probaltam,viszont az uvegbol megette...szomoru vagyok.
2011. júl. 25. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik a cumizavar. A sógornőm gyereke pár hétig üvegből kapta a tejet és után már egyáltalán nem volt hajlandó szopni, bekapta, aztán üvöltött, lökte ki a szájából a cicit.
2011. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

A cumizavar a problémák széles skáláját foglalja magába. Onnantól kezdve, hogy a baba nem kapja be a mellet, egészen addig, hogy szopik ugyan, de nem jut elegendő tejhez és/vagy kisebesíti az anya mellbimbóját.

2011. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Pl. úgy, mint a tiéd.

Ennyiből mondjuk még nem biztos, hogy ez az, de ha nem akarja a szájába venni a melled, vagy úgy tűnik, mintha hirtelen nem tudná, mit kell vele csinálni, de üvegből gond nélkül eszik, szinte már azt várja, akkor igen esélyes sajnos!

Itt van két cikk segítségnek:

[link]

[link]


Első, nagyon rosszul látod. Az, hogy a te gyerkőceidnél nem volt zavar, nem azt jelenti, hogy ilyen egyáltalán nincs. Jelesül pl. az én lányom is érzékeny volt az üvegre, csak még idejében sikerült elkapnom, így nem lett zavar. Te örülj, mert szerencsés vagy, de ne hurrogd le azt, aki küzd vele vagy próbál segíteni annak, aki küzd, mert nagyon komoly procedúra lehet, amíg megoldódik!

2011. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!