Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy 2 hónap után...

Lehetséges, hogy 2 hónap után elapad a tej?

Figyelt kérdés
Kisbabám 2 hónapos, eddig is ki kellett egészítenünk az anyatejet tápszerrel, mert minden próbálkozásunk ellenére kevés volt neki. Eleinte szoptatás után kb. 10 ml-t tudtam csak lefejni, ma már csak egy-két csepp jön. Van még remény vagy teljesen el fog már apadni a tejem?
2011. aug. 15. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Állítólag az Ánizs jó erre.


[link]

2011. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, 2 hós kora óta pótolok, hol többet, hol kevesebbet. Szerintem az fontos, hogy akár azt a pár korty szopit is meg tudd tartani minél tovább, mert szerintem lelkileg is jót tesz a babáknak. Az enyém pl. még mindig nagyon jól meg tud nyugodni cicin, azon altatom el, legalább addig is szopizik. Mert sokszor sajnos nekem is nyugtalan a cicin, mivel kevés volt a tejem kénytelen voltam pótolni, a cumiból könnyebben jön, a babám pedig már türelmetlenebb a cicin, tehát sokszor inkább akkor fogadja el, ha nem farkas éhes. Pont ezért nálunk van olyan, hogy csak pl. délelőtt és délben egyáltalán nem kell neki pótolnom, mert fél óránként ciciztetem és ezekkel a kis adagokkal is elégedett. De délutánra megint olyan éhes lesz, hogy kénytelen vagyok pótolni, és este is, mert olyankor már nem elég neki a cici.

Azt szerettem volna egyébként mondani neked, hogy a Medelától próbáld meg kibérelni a Simphony kórházi fejőgépet, nekem most már pár hete van egy, és szuper! Ez tényleg szaporítja a tejet, két mellet kell fejni egyszerre, és két fázisban tud fejni a gép, változtatható az erősség, nagyonnagyon szuper! Nekem bedurran tőle a cici! :) Csak naponta többször kell csinálni és nagyon sokszor csak napi 1-2-re jut időm :( főleg most a nyári jövés menés miatt. De amikor naponta többször fejek vele 15 perceket akkor a nap végére már 200 ml-t el tudok tenni a hűtőbe, ezt másnap megkapja pótlásként, és máris nyugodtabb vagyok, hogy legalább ennyit (meg még amennyit egyébként szopizik) tudok neki adni.

(5 hós kislány anyuja)

2011. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mikor kevesebbnek vélem a tejcsit akkor veszek be tejszaporító kapszulát,attól mindig visszaáll és nem is szedem folyamatosan.
2011. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!