Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogytál szoptatás alatt?...

Fogytál szoptatás alatt? Nálam ez nem vált be, ugyan annyi a súlyom, mint amikor hazajöttem a kórházból szülés után. (5,5 hónapja) Hogyan lehet diéta nélkül egy pár kg-ot leadni?

Figyelt kérdés
Már teljesen el vagyok keseredve, nem akar lemenni több kg, szoptatok még ezért fogyókúrázni nem akarok, viszont nagyon zavar a 15 kg plusz, nem szeretek emberek közt lenni sem, nincs normális ruhám sem áááááá, mit lehet tenni???
2011. szept. 12. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
nekem sincs egy ruhám sem mert 7 kilóval kevesebb vagyok mint terhesség előt és minden de minden nagy nekem...na ez a szar. én szeretnék hizni!
2011. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én is baromi nehezen fogytam le. Nem szabad fogyózni, ez tény, de ez alatt azt értjük, hogy Atkins meg 90 napos meg hasonló kúrákba nem szabad fogni.

De ha egszségesen étkezel+ tornázol egy kicsit, akkor lassan, de lemennek.


Étkezz úgy, mintha cukorbeteg lennél! A cukros anyukák is szoptatnak, van tejük, de olyat, aki diabéteszes étrend melllett hízott volna, nem ismer a történelem.:)


Ch számolás, kenyér, cukor agyő.


Estére saláta.


Ja és RR, hát persze, hogy kifeküdtél elsőre, de majd 5-ödszörre nem fogsz és meglátod, myilen hatékony. Én így fogytam 12 kilót.

2011. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy: hogy majd nem lesz tejed: ez nem igaz! Már fél éve szoptatsz, észre fogod venni, ha megcsappan, akkor túlzásba estél, oda kell figyelni a folyadékra és fő a fokozatosság.
2011. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
RR?
2011. szept. 13. 09:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Rubint Réka
2011. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:) köszi
2011. szept. 13. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!