Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellszívót érdemes...

Melyik mellszívót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Kézi készülékre gondoltam, úgy hallottam, az Aventos a jó, viszont az nagyon drága. Láttam Medela nevűt olcsóbban. Az is jó, vagy ami olcsóbb, az kevésbé megfelelő?
2008. márc. 15. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az olcsóbb is megfelel a célnak, hiszen gondolj bele, régen nem voltak ilyen készülékek, mégis megoldották a dolgot. Arról nem beszélve, hogy ha a tejtermelésed igazodik a babához, már nem is lesz a mellszívóra szükséged. A baba egyébként is jobban kiüríti a mellet, mint bármelyik mellszívó. Sok sikert hozzá!
2008. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én aventet használtam.(kölcsönöztem)A véleményem szerint az szuper.Próbáltam chicco-t is de messze sem volt olyan jó.Én naponta 3-4zer fejtem és minél többet fejtem annál több lett a tejem.6 hónapig fejtem,és 2évig szoptattam , mellette a testvérem kisbabáját is 6 hónapig én láttam el tejcsivel mert a sógornőmnek nem volt.Szóval én az aventet ajánlom,nagyon bevált.Próbálj meg kölcsönözni,vagy használtan hozzájutni,mert újonnan tényleg drága, és sokan csak 1-2 hóig tudnak fejni.Ennyire meg kár 10ezreket kidobni érte.Érdeklődj a védőnődtől,ő biztos tudja hol tudsz kölcsönözni.Babi
2008. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a Chiccoval próbálkoztam, nem ér semmit, legalábbis nekem. Az Avent nagyon jó, de drága, de licitálós oldalakon hozzájuthatsz olcsóbban. És most láttam hasonlót a Brendonban, Tommy Teeppee (lehet, hogy nem jól írtam), az valamivel olcsóbb.
2008. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Semelyiket!!! Nem kell szerintem fejni. A baba étvágyához igazodik a tej mennyisége. Ha fejsz, a szervezeted úgy érzékeli, több tej kell, és ördögi körbe kerülsz.

Nekem 2 hónapos a babám, szépen gyarapszik, sose fájt, vagy telítődött túl a mellem. Amikor fejnem kellett, mert Apa vigyázott a babára, kézzel is könnyen megoldottam. Könnyű megtalálni azt a területet a mellbimbó felett, ahol összenyomva sugárban spriccel a tej, amit egy pohárban felfogsz.

Ez az én véleményem... De nekem nagyon bevált.

2008. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!