Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek elsö babával hamar/2....

Akinek elsö babával hamar/2. napra/ beindult a tejtermelés, a másodiknál szintén?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 10:01
 1/4 F.B.I. ***** válasza:
Minden terhességet máshogy reagál le a szervezeted, így azt mondom, hogy 50% az esélyed rá. Átlagosan a tejelválasztás a 3.-4. napon indul meg, szóval nem kell aggódni, ha késik, mert nem a szíved irányítja hanem a hormonok és a baba szopóreflexe.
2011. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Első fiam nagyon jól szopizott első perctől kezdve,második nap este már beindult a tejem.

Második fiam már nem annyira volt ügyes,inkább aludt,vele a harmadik napon indult be rendesen.

2011. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindkétszer hamar beindult a tejem, és mindkét gyerekem nagyon ügyesen szopizott. Csak nagyon sok tejem volt, sokáig kellett picit lefejnem szopik után, hogy ne feszüljön.

Második gyerekem annyit szopizott a kórházban, hogy nem vesztett egy grammot sem a súlyából, hanem dagibban jött haza, mint amennyivel született :) 60-70-eket szopizott a kórházban :)

2011. nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerkőcnél könnyen beindult és nagyon sok tejem volt/van. Az elsőnél még én is rutintalan voltam, többet "bénáztunk", és mivel akkor túl sokat fejtem sokára állt be a kereslet kínálat. Most már okosabb voltam 8 hetes a babám minden oké a szopizással, csak most nem fagyasztok annyi anyatejet mert tudom hogy nem fogom tudni elhasználni.

Én úgy álltam hozzá, hogy ha előzőleg nem volt gond akkor most miért lenne?

2011. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!