Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kipróbáltátok már azt, h...

Kipróbáltátok már azt, h mikor alszik a babátok, álmában megszopiztatjátok, h ne ébredjen olyan korán?

Figyelt kérdés
Az én picikém most lesz 4 hónapos.3hónapos koráig aludt este 8-tól reggel 4-ig.Most 4 hete alszik 8-tól éjfélig utána kel 2 óránként.Gondoltam 10 körül adok neki szopit.Vagy inkább ne?Csak mert úgy érzem,hogy este nem igazán szopizik sokat.eszik du.5kor 7kor fürcsi és fél8-8alvás.
2009. máj. 23. 20:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja,és tejem van elég az tuti.
2009. máj. 23. 20:11
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én így csináltam, amikor a kislányom kb. 4 hónapos volt. Ő is sokszor felébredt éjfél után. Miután megszoptattam, amikor én mentem aludni, utána tovább bírta. A te babád utoljára du. 5-kor szopizik? Én mindig adok neki este lefektetés előtt is, így mostmár csak 1x ébred éjjelente.
2009. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig ilyen álometetést csináltam, pedig én cumisüvegből adtam neki atejet. még úgy is ment. már elmúlt 8 hós, félig meddig álmában még mindig szokott enni. sokszor van olyan, hogy felriad éjszaka, visszanyomom a szájába a cumit, és alszik tovább. megcsnálom a tápszert neki és megetetem, szinte a szemét sem nyitja ki, bevágja az adagot!
2009. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam.Eszik du.5kor fél7-7körül fürcsi,utána szopi és alvás fél8-8körül.
2009. máj. 23. 20:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Próbáljam ki hogy mielött lefekszem 10kor adjak neki.Ő édesen alszik,vegyem ki az ágyból és adjak neki?
2009. máj. 23. 20:27
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Értem. Én is sokszor így etetem máig, akkor is, ha éjjel ébredezik. Nem várom meg, hogy teljesen felébredjen, hanem kiveszem az ágyából, amikor nyöszörögni kezd és megszoptatom. Néha pár korty után azonnal visszaalszik, néha többet szopizik. Első voltam.
2009. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi első!:-)

Én is akkor szopiztatom amikor elkezt mocorogni.De én nem erre gondolok,hanem arra,hogy amikor nem mocorog,hanem teljesen alszik,akkor adjak-e neki?Mondjuk 7 kor eszik"szerintem keveset"8-kor alszik és éjfélkor kelne.De én adnék naki 10körül.Vagy ne szóljak bele és akkor egyen amikor akar?Csak már eléggé fáradt vagyok.Így legalább eltoltám egy picit.

2009. máj. 23. 20:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy egyáltalán elfogadja-e. Lehet, hogy ha mélyen alszik, nem fog rendesen szopizni, csak esetleg cicizni. Próba-szerencse! Ki kell próbálni, hogyan reagál és használ-e az álometetés. Írd meg. hogy hatásos volt-e! 1. voltam:)) Sok sikert! Jó pihenést!
2009. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ok,kipróbálom.Remélem nem ébred fel és mosolyog rám vagy 2 órán át.Holnap írok!Köszönöm.Szia
2009. máj. 23. 20:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam az álometetést, evett is, de ugyanúgy felkelt éjszaka, mintha nem is etettem volna meg.
2009. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!