Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kipróbáltátok már azt, h...

Kipróbáltátok már azt, h mikor alszik a babátok, álmában megszopiztatjátok, h ne ébredjen olyan korán?

Figyelt kérdés
Az én picikém most lesz 4 hónapos.3hónapos koráig aludt este 8-tól reggel 4-ig.Most 4 hete alszik 8-tól éjfélig utána kel 2 óránként.Gondoltam 10 körül adok neki szopit.Vagy inkább ne?Csak mert úgy érzem,hogy este nem igazán szopizik sokat.eszik du.5kor 7kor fürcsi és fél8-8alvás.
2009. máj. 23. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam hasonló okokból, de fel sem ébredt, aludt tovább az ölemben.... Így megvárom a nyöszörgést.
2009. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ezt csinálom és nekünk bevált. Ugyanez a menetrendünk én fél11 körül szoktam lefeküdni és előtte megetetem ha kell ha nem. :-) Ő is 12kor kelne magától de így csak 3 körül szokott.
2009. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltam volna.De nem volt szívem felébreszteni 10kor.Erre felkelt magától fél 11-kor.Ma majd újra megpróbálom.:-)Köszi mindenkinek
2009. máj. 24. 19:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! én is csináltam álometetést, nagyjából bejött. 8kor vacsi, alvás, fél 11kor kivettem és megszoptattam. sosem ébredt fel teljesen.visszatettem, cumi és már aludt is. ezzel ki tudtam tolni az éjszakai etetést fél 1-ről fél 3-ra. egy próbát megér.
2009. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Tegnap este én aludtam el,ezért megint nem sikerült kipróbálni.De majd ma...
2009. máj. 25. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!