Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Elegem van!

Mit csináljak? Elegem van!

Figyelt kérdés

Mindig mellgyulám van,dühöngök,komolyan azon gondolkozom hogy abbahagyom a szopit a francba...:(

Este orrot szívtam neki,megrúgott, hajnali f1kor vacogva 40 fokos lázzal keltem,kőkemény cicikkel. És ezt minden héten eljátszuk...vegyek fel protektort??? áááááá mérges vagyoooooooooooooooooooooooooooook! és szarul vagyok :(



2012. febr. 8. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szolj a védőnőnek szerintem!
2012. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

mennyi idős a babád?

Ha elmúlt 10-12 hónapos akkor miért nem hagyod abba a szoptatást???

2012. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

még csak fél éves,és csak szopizik...


Védőnő tud róla..mondta hogy vigyázzak meg ne rugja,dehát bakker...6 hós,rugkapál ez a dolga...el tudom tüntetni profi vagyok már benne,de már unom és kicsit dühöngeni jöttem :(:)

2012. febr. 8. 16:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Mellszívó ?


Az nem derült ki, hogy miért tér vissza újra és újra ? Hallottál már a tejkövekről ?

2012. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rúgástól mellgyulladás....az hogy?

Nekem is volt, 40 fokos láz ugyanúgy, de nálam azért mert ittam a tejserkentőt+ szedtem a hoemós bogyót és hirtelen felduzzadt a mennyiség, a baba meg maradt az adagjánál, leszívni nem szívtam, hát be is gyulladt. Nagy tanulság volt, mostmár amikor kell, lefejem.

Amúgy antibiotikumot kaptam rá, attól elmúlt 3-4 nap alatt. Azt próbáltad?

2012. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

perzse szívom mellszívóval...bár nem sok jön meghát kiffiam a legjobb gép :) igen rúgástól 10 kilós a drága és eléggé erős a rúgása,nekem meg pici a cicim,könnyem megtörik a tejcsatorna és bedugul.


Antibiot kaptam már 2 hóanpja is...azóta megtanultam anélkül kiszedni...


tejkőőő? na ilyet még nem hallottam,miaz?

2012. febr. 8. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg próbálj meg vigyázni arra, hogy ne rúgjon meg, tudom, hogy nehéz, engem is folyton rugdos már újszülöttkora óta (valószínüleg az én magasságom eleve nem passzol a pelenkázóhoz). Hála az égnek nekem nem gyulladt be tőle. Ha másképp nem megy, egyik kezeddel fogd le a lábát, vagy állj a pelenkázó mellett oldalt. Ha te is alacsony vagy állj egy kis sámlira és jobban feléred a gyerkőcöt, és akkor nem kell annyira közel hajolnod talán, max a hasadat fogja rugdosni.


Most meg nyugodj meg és tüntesd el a gyulladást, gondolom ebben már profi vagy (szopi, fejés, maszírozás, melegvizes borogatás, ha kell antibiotikum, lázcsillapítás). Sajnos hajlamos vagy rá, ez van.


Ez a tejkő dolog engem is érdekelne? Mitől alakul ki?

2012. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A tejkőről olvashattok az lll.hu-n
2012. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
na erről a kőről nem tudtam,húúú rohadt dolog lehet...megvizsgáltam a cickót,nincsenek pöttyök,dugók...
2012. febr. 9. 10:00
 10/13 anonim ***** válasza:
milyen gyakran szoptatsz/fejsz? Nem szedsz C- vitamint?
2012. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!