Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejmentes diéta szoptatás...

Tejmentes diéta szoptatás alatt. Hogyan is pontosan?

Figyelt kérdés

A gyerekorvos a szoptatás idejére tejmentes diétát javasolt.Melyik honlap nyújt nekem ebben segíséget?Vagy hol találok étrend-összeállítást ami segít?

Azt tudom, hogy tej, tejföl, vaj, joghurtok tiltottak.De van a szalámikban, nápolyikban is ugye?

Azt sem tudom, hogy teljesen megvonjak magamtól mindent amiben tejszármazék van, vagy először csak a tejet?Akkor mit tudok enni egyáltalán?


2012. febr. 24. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! én vagyok a tejmentes anyuka... még mindig diétázunk :/


a szteroidos krém nem megoldás, mert elmúlasztja ugyan a kiütést, de nem azért, m meggyógyítja, ráadásul így a doki nem is látja majd, mit okoz a tej (m nagyon is valószínű, h a tej okozza). Én a Gaba medical centert ajánlanám neked, ha pesti vagy, igaz, az magánorvos, de ilyen kicsi babával sajnos államiban nem fognak kivizsgálni, ha pedig valóban a tej a gond, akkor muszáj minél hamarabb elkezdeni a diétát, mert akkor van esély rá, h kinövi.

2012. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Mazsó néni ***** válasza:
Végre el tudtam intézni a gasztroenterológiát. Tegnap jött meg a vérvétel eredménye :-( tejre pozitív :-( ez mit jelent? Tejcukor, tejfehérje vagy minden? Vissza a gasztroenterológiára csak ápr 22-én van időpont. Most még szomorúbb vagyok mint 8 hónapos korában. A gasztroenterológián csak az asszisztenselttudtam beszélni aki csak annyit mondott hogy diéta. Az ekcéma hol jobb hol nem, ingadozik. A gyerek főzeléket nem eszik, sőt mostanában alig eszik :-( valaki segítsen ismét
2013. ápr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!