Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez most komoly, hogy a nikotin...

Ez most komoly, hogy a nikotinos anyatej még mindig jobb mint a tápszer?

Figyelt kérdés
Komolyan,nem térek magamhoz!Ez azért már túlzás!
2012. márc. 23. 15:37
1 2 3
 1/29 xStefix ***** válasza:
56%
Attól, hogy most épp 3 kérdésben is ez a téma kering, még ugyanazok maradnak a válaszok....
2012. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem olvastam a kérdéseket, de ez elképesztő és felháborító baromság. Nem tudom ki írt ilyet neked, kedves kérdező, de felháborító. Nem nevezném anyának az illetőt, remélem nem is az.
2012. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%

Belinkeli valaki a kérdést?

Egyébként felháborító,igen!De nagy az Isten állatkertje:)

2012. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 xStefix ***** válasza:
41%
Lehet, hogy felháborító, de vannak esetek, amikor ez megállja a helyét. Nem baromság, én sem az ujjamból szedtem, amit erről máshol írtam, hanem szakmai alapjai vannak.
2012. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%

Pedig nyugodtan magadhoz térhetsz! A tápszer szükség esetén jó az első néhány hónapban,amíg nem kap más ételt is a baba.

A tápszer kémiai úton készülő,mesterséges étel. Azt,hogy abban minden vitamin stb. benne van,csak a tápszergyártók állítják. Vagy azok az orvosok,akiket lefizetnek.

Ha minden benne lenn,akkor nem lenne olyan baba,aki egy vagy több tápszerre is allergiás.

Az anyatejre nem allergiásak a gyerekek,akkor sem,ha az anyuka dohányzik.

2012. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Felháborító!

Akkor már egyenesen cigizhetne is a bab,nem?!

Egy védőnő szerinted mit szólna ehhez?

2012. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%
*baba
2012. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Csodás. Lassan már divat lesz bátorítani az édesanyákat, hogy nyugodtan bagózzanak, a gyereknek nem káros, inkább bagós tejjel táplálkozzanak, mint a csúnya-csúnya tápszerrel....


Mi jöhet még? Meddig terjed a szopihiszti? Lassan már a drogos nőnek is kampányolnak hogy inkább szoptasson, mert Cicike a legjobb táplálék akkor is, ha tele van nyomva droggal, mert a babók Cicikézése a legtökéletesebb eledel MINDENÁRON? Cicike lassan már olyan szinten mindenható lesz, hogy a gyerek EGÉSZSÉGE árán is nyomatják....ez egyre durvább.

2012. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk a butaságot is csak az hiszi el, aki hasonlóan buta, mint a butaság állítója.

Aki beszopja ezt a baromságot, a gyerekét tudom sajnálni. NIkotinos anyatej......jesszus. Ez már túlmegy minden határon. Szegény gyerekek, akiknek naiv és ostoba anyjuk van. :(

2012. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 xStefix ***** válasza:
31%
Érdekes látni, hogy ennyien nem tudtok/akartok fokozatokban gondolkodni. Vagy nem értem a megbotránkozást. Tényleg írjuk le még egyszer, hogy hogyan kellene érteni a "nikotinos anyatejjel" kapcsolatos elgondolást? Mert szerintem nem ment át a lényeg.
2012. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!