Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónaposan korai a babának...

4 hónaposan korai a babának reszelt barackot adni?

Figyelt kérdés
csak 1 kiskanállal adok neki! Én ugy érzem hogy már kevés tejem van
2009. jún. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is adtam neki 4 hónaposan. Mi 3,5 hónaposan kezdtük az almalevet, majd rá 2 hétre az alma-banánt, és utána kapott barackot is. (sajna nekem 3 hónaptól már egyáltalán nem volt semmi tejem, ezért a védőnő mondta, hogy kezdjük). Azóta 6,5 hónapos a lányom, jó evő, mindent megeszik. :)
2009. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is 4hósak vagyunk. Már én is adtam neki almát,barackot és nagyon szereti. Nekem is kevesebb a tejcim ezért gondoltam hogy szopi után egy picit adok neki.
2009. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ti mennyit szoktatok adni neki naponta?
2009. jún. 21. 07:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első kóstolásoknál egy két kanál volt,de olyan 3-4nap múlva már többet evett.Pontosan nem tudom mennyit mert csak addíg adom amiíg kell neki.Ha látom hogy nem kér többet akkor hagyom.Én csak egy szopi után adok,mert a többinél van elég tej.Ha utána adod akkor nem fog csökkenni a tejed,csak ha előtte mert akkor a gyümölcs "foglalja" a helyet.
2009. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!