Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha bőven lenne tejed, tehát...

Ha bőven lenne tejed, tehát ez nem lenne akadály, meddig szoptatnál?

Figyelt kérdés

Légyszíves azt nem írja senki,hogy addig ameddig a pici igényli,mert biztos van mindenkinek egy olyan kor,ami felett azt mondja,hogy már nem,és én erre lennék kíváncsi.


És legyetek szívesek kultráltan,és nem lepontozgatni most az egyszer.Köszönöm előre is,és mindenkinek zöld kezet fogok adni választól függetlenül!


2012. ápr. 27. 13:06
1 2 3 4
 31/31 xStefix ***** válasza:
100%

Én a lányomat 40 hónapig szoptattam - de ha magától nem hagyta volna el ekkortájt sem, akkor valószínűleg olyan 4 éves kora körül már én is picit rásegítettem volna a befejezésre.

Nem tudom, a picivel majd hogyan alakul, de szerintem hasonlóan fogom gondolni ezután is.

2012. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!