Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is volt hasonló problém...

Másnak is volt hasonló probléma a mellével?

Figyelt kérdés
3,5hónapja szoptatok és pár napja nyilalásokat érzek hol a bal hol a jobb mellemben. Olyan érzés mintha belülről tűvel szurkálnák egy bizonyos ponton. Elég kellemetlen. Mitől lehet ez ?
2012. ápr. 29. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló. Mi úgy okoskodtunk anyummal akkor, hogy a növekedési ugrás miatt lehetett. A babád most megint egy kicsivel többet akar szopizni, a melled pedig próbálja követni ebben, igyekszik többet termelni, attól nyilallik. Szerintem :)
2012. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a tejleadó reflex
2012. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van első válaszoló. Miközben szoptatok akkor is kellemetlen egy pár napja.

Amit érzek az tuti nem a tejleadó reflex.

2012. ápr. 29. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoptatok hanem lefejt anyatejet adok neki, nekem is előfordul ez a szúró érzés, olyankor be is keményedik a mellem, nehezebben tudom fejni akkor, pang benne a tej, jó öt perc fejés kell olyankor mire végre megindul, utána meg ömlik, és sokkal több mili lejön olyankor mint amikor nem nyilal, szerintem összefügg a tejnövekedésével, legalább is a saját tapasztalataim alapján, mivel én utána átöntöm cumisüvegbe így látom, hogy ilyenkor húsz-harminc milivel is több a lefejt tej mint előtte..csak azt nem tom miért indul nehezebben a fejés ilyenkor.
2012. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!