Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitol lehet hogy 3 honapos...

Mitol lehet hogy 3 honapos kisfiam szinte csak karomban tartva, setalva hajlando szopizni?

Figyelt kérdés
Ejjel felalomban ulve szopiztatom,de a napkozben csak setalva hajlando.Mar probaltam,hogy kitolom az eteteseket,mar 3 orankent eszik,de talan nem az a gond hogy meg nem eleg ehes,mert 3 orankent is setalni kell vele.Amugy ki-be kapja a cicit ha elindul a tejci.Nagyon rossz erzes,mert igy nem valami pozitiv elmeny a zsoptatas se neki,se nekem.Mi lehet a gond?Segitsetek letszi!11 hetes es 6200 gr.3350-el szuletett.Lehet 4 orankent enne?!
2009. jún. 22. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, a babád bolondot csinál belőled! :) (ne haragudj a kifejezésért! )

Próbáld meg 3,5 óránként és ülj le vele. Szép súlya van, lehet, hogy az első két napban csökken az elfogyasztott tej mennyisége, de nem lesz ettől semmi baja. Érdemes most "átszoktatni" amiatt is, mert most nincs meleg, nem kell a folyadék miatt aggódnod.

2009. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem jött meg véletlenül? Nekem akkor nem nagyon akart szopizni a babám, ill. csak félálomban fogadta el. Mondjuk ő befeszítette magát és elfordította a fejét és sírt mikor ültem, aztán ha felálltam néha cicire tudtam tenni, és akkor visszaültem.

Mióta tart ez a dolog?

Ha máshogy nem megy, próbáld meg félálomban.

7 hónapos baba anyukája

2009. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont ezt csinálta tegnap este. Elkezdett szopizni, és rövid idő után megfeszült, és elkezdett ordítani. Próbáltam büfiztetni, de nem lett jobb, és nem akarta újra bekapni a cicit, csak ha elkezdtem vele sétálni. így egy kis idő után letudtam vele ülni. Most reggel már nem volt vele ilyen probléma. Nem tudom mi lehetetett a baj, remélem nálad is megoldódott reggelre.

A kis manóm egyébként 8 hetes.

2009. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nálunk is sűrűn van ilyen. Kicsit nyugtalanabb talán az időjárás vagy a fogzás miatt... nem tudni, de valami zavarhatja. El fog múlni, legalábbis nálunk ritkultak. Így hogy sétálgatsz vele, gondolom megnyugszik. Tudom nem könnyű így, mert nehéz neked is, én is 7kg-mmos babámmal mászkálok olykor le-fel a lakásban. Kitartás, türelem.
2009. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a megnyugtato valaszokat!Gorcsbe randul a gyomrom minden etetes elott,sajna.Bar tudnam miert csinalja.Seta alatt ra se lehet nezni,mert fulig er a szaja,es abba hagyja.Lathatoan megkonnyebbul,amikor feladom,es leteszem.De medig lehet kaja nelkul igy?3 oranal tobb ideig nem hagytam,kieve ejjel!
2009. jún. 23. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is igy volt pár hétig, de kitartottam és elmúlt. Én az alábbiakkal könnyítettem meg a dogot. Egy kendőt, de tulajdonképpen nem kell speckónak lenni, felkötöttem a mellkasomon keresztbe, és az tartotta a baba térdétől a nyakáig, és csak a fejét kellett tartanom. Kb ugy mint egy törött kart köt fel az ember a nyakába!:)

Kitartás

2009. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!