Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lefejt tejcsivel etető kismamá...

Lefejt tejcsivel etető kismamák mik a tapasztalatok? Sokáig tudtátok igy anyatejjel etetni a kicsit?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok mellről szoptatni.Fejem a tejcsit mik igy a hátrányok?1 hetes pici mamája
2012. máj. 29. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerek egy anyukát, aki másfél éves koráig lefejt tejjel táplálta a babáját, ebből fél évig kizárólagosan az anyatejével:). Sok meló nagyon, ha van hozzá erőd, megéri:).

KÉrdezek, ha nem bánod:). MIért nem tudsz szoptatni? SZoptatási tanácsadóval beszéltél már?

2012. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 csecsemős nővér és a védőnő is próbált segíteni de annyira egybe van a bimbóm az udvarral,hogy nem tudták tudjuk a szájába adni,ha megszívjuk vákumal akkor sem sikerűl.Lovagló pózban szopizik egy kettőt de utána kiköpi.Tejem sok van 1 cici 120ml egy fejés.
2012. máj. 30. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Bimbóvédő, mi azzal próbálkoztunk, ugyanezen probléma miatt, a lányom olyan szájpenész kapott hogy többet nem vette a szájába, így nekem is maradt a fejés. Mi 6 hónapig húztuk, akkor már kevés volt és nem is nagyon akarta elfogadni, de én is hallottam hogy ilyen módon is lehet nagyon sokáig fenntartani a tejtermelést.
2012. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem is tegyetek egy próbát a bimbóvédővel, esetleg hívj fel/ el egy szoptatási tanácsadót, aki segíthet Nektek:).

2012. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm 8 hónapig, egy másik pedig 1 évig.
2012. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag csak 2 hétig, vegyesen tápszerrel együtt 3 hónapig tudtam adni anyatejet a babámnak. De nekem nagyon sok egyéb problémám is volt a mellemmel... Durva sebek, mellgyulladások magas lázzal, antibiotikum kúrák... :(
2012. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk a bimbó védőt az igaz hogy igy is fájdalmas de a baba nem hajlandó csak egyet kettőt szívni vele,de már ez is haladás,legalább betudja kapni.Továbbra is gyakorolunk hátha tökéletes lesz,ha pediglen nem marad a fárasztó fejés.
2012. jún. 2. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!