Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet céklát adni a babáknak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
AZ a hozzátáplálásban az első ételek között van. 4-5 hós kor körül. Az én kisfiam nagyon szerette, én mindig krumplival sűrítettem, később mikor már lehetett rizs is ment bele.
2012. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, de annyi lemaradt, hogy ne ilyedj meg, ha piros lesz a pelus, mert megszínezi a pisit.
2012. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Céklát elég hamar, én 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást a gyümölcsökkel, 7 hónaposan a zöldségekkel, így a cékla 7 hónaposan jött.

Itt egy táblázat, hogy mikor mit ajánlanak: [link]

2012. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:

Ha 6 hósan kezdesz, akkor olyan 7 hósan, igen.

Hamarabb inkább ne.

2012. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hótól, ha bevezetted.
2012. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, en ugy 6-7 hos koratol adtam neki, tehat a hozzataplalas elejen. Viszont oda kell figyelni, hogy csak heti egyszer kapja, mert van benne valami, amibol ha sokat kap a baba arthat. Olvastam valahol, de nem emlekszem a nevere. Talan az oxalsav, de nem vagyok benne biztos. Az oxalsav tartalom miatt amuigy majd arra is figyelj, hogy spenotot es soskat is csak heti egyszer kapjon maximum! Remelem tudtam segiteni.
2012. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!