Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki lepumpálta az anyatejét...

Aki lepumpálta az anyatejét kb 5hétig, annak utána ugyanúgy tudott szopizni a babája?

Figyelt kérdés
sebes a mellbimbóm,és most üvegböl kap a babám anyatejet.ha újra szoptatni akarok,tud majd szopizni a babám?már próbáltam az egyik mellemnél,de alíg szívott ki 40g-ot,aztán sírt...gondolom túl lassan jött neki a tej.szerintetek visszaszokik a cicire az üvegröl?
2009. júl. 21. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
En ket napig uvegbol adtam neki, a harmadik nap mar nem akarta elfogadni a cicim. Elhataroztam, h onnantol nem adok neki uvegbol. Nagy nehezen vissza szokott. Kesobb mar a cumisuveget nem fogadta el, mert annyira megszerette a cicim. Lustak a babak, a cumisuvegbol gyorsabban jon.
2009. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
húú, az 5 hét elég sok idő... én két hétig voltam korházba és fejtem, a babám meg cumisüvegből kapta meg - visszaszokott, de volt egy pár nagyon nehéz hetünk, csak kitartónak kell lenned. Ha eléggé éhes akkor szopik - de fejned is kell mert amig nem szivja ki az egészet, elapadhat a tejed - mindig kináld meg cicivel, este meg ha látod, hogy tényleg nagyon éhes kináld meg a lefejt tejjel. Sok sikert!
2009. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!