Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinél úgy volt, hogy saját...

Akinél úgy volt, hogy saját magát választotta el a baba, az hogy történt? És hány hós volt akkor a babó? Hozzátáplálásban hol tartottatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A tényleges hozzátáplálást 6 hónapos korában kezdtem, előtte kb. két héttel már uzsonnára adtam tejpépet, h' szokja a másfajta állagú ételt, és a kanalat. Az első hónapban csak gyümölcsöt kapott (5-6 félét), 7 hónapos korától pedig zöldségeket is. Minden ebéd és uzsonna után szoptattam is, de kb. 7 hónaposan délben már nem kérte, és fokozatosan elutasította napközben is. Az esti, éjszakai és hajnali maradt meg a legtovább, de amikor már óránként kelt, mert félálomban nem szívott ki eleget, akkor áttértem az esti szoptatás + tápszer verzióra. 8 és fél hónaposan este sem akart már szopni, ezért nem nyűglődtem vele tovább. Végül is már 8 foga volt akkor, kb. 15 féle kaját stabilan megevett, tápszert pedig a kezdetektől használtunk minimális mennyiségben, ezért nem láttam értelmét tovább erőltetni.
2009. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!