Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hónapos a fiam, reggel...

Két hónapos a fiam, reggel megjött és nem kell neki a tej. Ahogy megérzi a tejet elengedi a cicit és sír. Többször próbáltam. Mit csináljak, hogy ne szokjon le a ciciről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Nekünk ugyanez volt, a mensi első két napján köpködte ki a cicit és fintrogott. Amikor már nagyon éhes volt, akkor evett. Szerintem azokban a napokban sokkal de sokkal kevesebbet evett, mint normálisan, de elmúlt az a két-három nap, és már nem panaszkodott. A mensim kb. 6 napig tartott, de csak az első napokban volt gond. Azóta már 4x megjött, de már nem csinált problémát belőle a lányom. Szóval szerintem ne add fel, tedd gyakran cicire, ha megéhezik, enni fog. Ha megnyugtat, vegyél egy csomag tápit otthonra, hogy legyen (én így csináltam, nyugodtabban voltam, hogy kéznél van éjjel is, akármi történik, de nem kellett még kibontanom, remélem, nem is fog kelleni). Nekem 7 hetes volt a kislányom ,amikor először megjött.
2009. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat. Ma már jobba megy a szopi, remélem nem lesz gond. Még egyszer köszi és minden jót Nektek.

2009. júl. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!