Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elmúlt 3 hónapos a babám,...

Ha elmúlt 3 hónapos a babám, biztos nem lesz baja a tengervizes orrspraytől? Nem kellemetlen neki?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kellemetlenebb, ha nem kap levegőt.

Nem lesz tőle semmi baja, csak víz és só. Nyugi! Rosszabbul néz ki, mint amilyen :)

2008. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! 15 napos kortól lehet használni. Próbáld ki magadon. Én használom minden náthánál a gyerekeknek is, meg magamnak is. Azt a tized-másodpercnyi kellemetlenséget megéri. Hamarabb gyógyulnak, szépen kimossa az orrukat, és legalább kapnak levegőt, nyugodtabban alszanak. Használd nyugodtan!

Boldog babázást! :o)

2008. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is előszeretettel használjuk.Mielőtt kiszívom az orrát azért hogy felpuhítsa a cuccot, utána meg mert rettentő rossz mkor kiszárad az orrnyálkahártya.A kislányom 2 éves és úgy megszokta hogy mikor náthás saját maga fújja be ezt is , és a nasivint is.Nem ártasz vele.(A nasivint ne használj még)
2008. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már korábban is használhatod, semmi baja nem lesz tőle, hiszen csak sós víz. Nem is zavarja, legalább is az enyém nem sír, csak meglepetten néz olyankor rám. Amúgy én is használom magamnak is.
2008. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok:) Köszi lányok!
2008. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. Vannak babák, akik jobban viselik, vannak, akik rosszabbul. A szórófej is különbözhet. Én a Freenoslara szoktam rá, mert gazdaságos a kiszerelése.
2010. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de már 27 hónapos:)
2010. máj. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!