Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 15 napos kisfiam másfél...

15 napos kisfiam másfél óránként éhes?

Figyelt kérdés
Igaz van,hogy 3-3 és fél órát is alszik egy huzamban,valamikor 2 óra elteltével kér enni,valamikor megetetem és rá fél órával ismét éhes. Ez normális jelenség ennyi idős babánál?
2012. okt. 24. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez a kinti ivóvíz minőségével függ össze? Magyarországon a világon a legjobb minőségű a víz.
2012. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
nem semmi koze a vizminosegehez csak egyszeruen nem kell viz egy picike babanak.
2012. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Van jana baby vizem,majd kipróbálom. Bár én is hallottam,hogy az anyatej oltja a szomjat is.
2012. okt. 24. 17:50
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen pici babának nem kell víz,csak anyatej! Ahogy kéri adj neki,mert tényleg pici a gyomra még és gyorsan átmegy a tej a babán. Szoptasd, bár fárasztó. Én már túl vagyok ezen a korszakon,nekem is ez volt két hetes kor körül és csak szoptattam! Üdv, két hónapos baba anyuja.
2012. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem 6 hónapos,és még néha most is kéri 2-3 óránként,teljesen kiszámíthatatlan,de 2 hetesen ha kellett egyfolytában cicin volt,egy biztos,a víz nem kellett neki,csak 1-2x próbáltuk nyáron a nagy melegben,mikor olyan helyen voltunk,ahol nem tudtam szoptatni és semmi baja nem lett,az anyatej pótolta neki teljes mértékben a vizet
2012. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 xStefix ***** válasza:

Az anyatej első része szomjoltásra szolgál.

A csapvíz viszont szépen lemossa azt a védőréteget az emésztőrendszerből, amit az anyatej ráépít. Vagyis nemcsak felesleges, hanem (akármilyen furán hangzik) káros is itatni az anyatejes babákat.

2-3 hetes korban is van egy növekedési ugrás, bár kevésbé látványos.

2012. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!