Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi ez az állandó cicin lógási...

Mi ez az állandó cicin lógási vágy? Fogzás miatt? Zeparációs szorongás része? Mit tegyek, hulla vagyok de nem hagyom sirni sem. (részletek lent)

Figyelt kérdés

kisfiam 8hónapos.szopizik még, de már reggeli kivételével eszik mást is. mellé van h szopizik napközben, van h csak este,ahogy kéri.

2napa viszont nincs éjjelünk,se nappalunk. szerintem az emlegetett szeparációs szorongás kezdődött nála, nem tudok kimenni kb a szobábol mert azonnal bömbölés van s mászik utánam,ha este felsir s apa veszi fel addig sir mig nem veszem át, az én karomban azonnal elhallgat. eddig ugy volt, h este mellen aludt el, éjjel felkelt magam mellé vettem, szopizott kicsit-visszatettem a kiságyba aludtunk tovább.eddig is felkelt kb 2-3x éjjel még---de most???!!!állandóan, óránként felsir. ha felveszem nem nyugszik meg, ha csak magam mellé teszem sem(sokszor az is elég volt).csak a mellemmel a szájában.de nem eszik,csak cumizza.elöszor hagytam 1-2x du utána már nem, mondván ha nem eszik akkor nem kell megszoknia h cicizik,ott a cumija.de az nem jó. addig sir amig kénytelen vagyok engedni,mert felüvölti a nagytesoját is.ha visszateszem nem kell sok max egy ora(de van h elöbb))s ujra felsir. nem tudom mitől lehet most ez...2foga van, felül jön már sztem, bekenem neki dentinoxxal-de nem javul a helyzet...mégis mi lelhette??s nappal is nyügösebb-sirósabb sokkal a napokban.

bocsi h hosszu lett,csak h átlássátok nagyjábol.


2012. okt. 26. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. ugyanez van. A hirtelen jött hideg is közrejátszik szerintem, legalábbis az én Fiamat mindig megviseli az időjárás-változás.
2012. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól látod, egyszerre fogzás és életkori "probléma", azaz a szepaszorongás is bejátszhat:(. Nehéz időszak ez, soksok türelemmel lehet csak kibírni.

Nap közben mennyit van karban, testközelben?

2012. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mértél neki lázat? Nem nyúlkál semmijéhez? Mert nálunk már vol olyan, hogy nem érzetem lázasnak viszont nem akart megnyugodni és amikor megmértem a hőjét lázas volt.
2012. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

persze kibirom, csak nem tudom mi a jó ha engedem neki vagy ha inkább nem...:Spersze őt ez nyugtatja meg most, erre van szüksége...de nem akarom azt sem h ezt megszokja, temrészetesnek vegye h egész éjjel anya mellén dudusozik...:S

napközben nem volt soha állandóan kézben, elvan/volt önállóan is, ha tele a poci s nem álmos fél orákat is eljátszik egyedül nekem ott a nagytesó is, ebéd főzés , egyebek igy ha akarnám sem tartikálnám folyton:)

most jöttünk ki egy náthából, nem lázas az tuti.

2012. okt. 26. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a napközbeni egyedüllét miatt éjjel pótolja a bújást, hiszen attól, hogy önálló baba, ugyanúgy szüksége van a testközelségre:), főleg a szepaszorongás "mellékhatásaként".

Ő már elég nagy, hogy meitaiba tegyed, esetleg ha van kedved, próbáld ki, hogy nappal néha magadra veszed takarjításhoz, sétához, a naggyal való játékhoz, játszóterezéshez, akkor kielégülhet a testközelség iránti igénye, feltöltődhet belőle, és éjjel nem vagy kevesebbet lógna rajtad.

2012. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!